Śpiworki i rożki niemowlęce – Zobacz kategorie

Rożki niemowlęce i śpiworki niemowlęce to obowiązkowe pozycje wyprawki niemowlęcej oraz wyprawki do szpitala.

W pierwszych dniach i w pierwszych miesiącach życia maluszek potrzebuje wyjątkowego poczucia bliskości, spokoju, ciepła i bezpieczeństwa, które odczuwał do tej pory w brzuszku mamy. Proponujemy rozwiązania, dzięki którym wszystko to zapewnisz swojemu szkrabowi.
Klasyczny rożek dla niemowlaka oraz śpiworek do spania dla niemowlaka to produkty znane od dawna i chętnie wybierane przez mamy.
W rożku dziecko jest ciasno zawinięte – ma więc zapewnione bezpieczeństwo i komfort termiczny.  W ten sposób dziecko wycisza się i uspokaja.
Z kolei śpiworek do spania zapewnia, że dziecko nie zmarznie w nocy w czasie spania, utrzymuje ciepło, zapewniając spokojny sen.
Rożek i śpiworek do spania Lela Blanc są zaprojektowane z ogromną dbałością o każdy detal i z wykorzystaniem najwyższej jakości tkanin bawełnianych i bambusowych. Aby nie przegrzać i nie wyziębić maluszka, czyli aby nie było mu ani za ciepło, ani za chłodno – dlatego wykonany jest z najwyższej jakości miękkich, przewiewnych i oddychających tkanin,  wypełniony antyalergiczną, silikonową, przewiewną włókniną.
Akcesoria Lela Blanc są więc niezwykle miękkie, puszyste, lekkie, ciepłe i przyjemne do otulenia. I co najważniejsze: bezpieczne dla delikatnej i wrażliwe skóry noworodków i niemowląt. Są przewiewne, nie przegrzewają maluszka, zapewniają optymalne ciepło.

Śpiworek i rożek dla niemowlaka Lela Blanc

Nasz rożek dla noworodka otula i zapewnia niezbędne ciepło maluszkowi od chwili narodzin. Doskonale sprawdza się również podczas pierwszych  miesięcy życia dziecka. Przede wszystkim w przyjemnym w dotyku i mięciutkim beciku dziecko jest odizolowane, mniej narażone dla ogrom bodźców z otoczenia, nie przytłoczony zbyt dużą przestrzenią. Otulenie w rożku daje Twojemu maleńkiemu smykowi i poczucie bezpieczeństwa i ciepło, jakie do tej pory odczuwał w brzuszku Mamy. Rodzice często wykorzystują go do spania dla maluszka. Gwarantuje mu przecież mu uspokojenie,  wyciszenie oraz spokojny i beztroski sen. Rożek dla niemowlaka świetnie sprawdza się również do karmienia.
Rożek wiążemy za pomocą gustownych, szerokich wstążek z tej samej tkaniny. Umożliwiają one regulowanie jego rozmiaru i wiązanie w przepiękną kokardę.
Po rozłożeniu rożek może pełnić również rolę pierwszej maty, kocyka czy kołderki, a troczki nie przeszkadzają w użytkowaniu :).
Nasz rożek niemowlęcy dodaje także poczucia bezpieczeństwa, wygody i komfortu świeżo upieczonym rodzicom, którzy mają obawy, kiedy biorą noworodka w ramiona.  Już od pierwszych chwil osoba trzymająca dziecko w naszym różku czuje się maksymalnie pewnie i bezpiecznie.

Nasz śpiworek niemowlęcy zapewnia maluchowi maksymalny komfort, wygodę i bezpieczeństwo w czasie snu. Z naszym śpiworkiem masz pewność, że dziecko nie odkryje się  w czasie snu. Jest bardzo wygodny dla dziecka i dla rodzica. Szeroki u dołu – pozwala swobodnie poruszać nóżkami. Dwa suwaki w zamku z odpinaniem u dołu śpiworka pozwalają łatwo przewinąć dziecko w nocy. Jest dostępny w dwóch rozmiarach: 0-9 miesięcy i 6-18 miesięcy. 

Ponadto proponujemy kokony niemowlęce oraz zapinane śpiworki ze zszytą na stałe poduszką dla dzieci od 1 roku do 3 lat. Śpiworki dostępne są w wersji dwustronnie bambusowej oraz dwustronnie bawełnianej. Są idealnie dopasowane rozmiarem do łóżeczka dziecięcego 60×120 cm oraz do wyprawki do żłobka.

Życzymy pięknych snów z Lela Blanc! 

Aktualizacja 2023