O nas

Lela Blanc to polska rodzinna marka, od ponad 9 lat tworząca produkty dla niemowląt i dzieci. Wszystkie produkty Lela Blanc są produkowane w Polsce.

Lela Blanc

NAJWAŻNIEJSZA JEST JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO
Lela Blanc to najwyższa jakość wykonania i nowoczesny, przyjazny dla dziecka design oraz gwarancja jakości i bezpieczeństwa.
Nasze produkty łączą w w sobie niebanalne wzornictwo, oryginalną stylistykę z zachowaniem technicznych parametrów oraz bezkompromisowe oddanie dla jakości i bezpieczeństwa.

Absolutną wyjątkowość produktów Lela Blanc uzyskuje dzięki współpracy z uznanymi artystami dla dzieci. Powstają z nimi arcyciekawe kolekcje Lela Blanc.

Cała produkcja odbywa się w z zachowaniem surowych norm. Nie uznajemy kompromisów w kwestii jakości materiałów i szycia.
Surowce i nadruki posiadają stosowne atesty i certyfikaty, gwarantujące pełnię bezpieczeństwa dzieci. Każdego dnia w szwalni Lela Blanc z niezwykłą, pieczołowitością i precyzją ręcznie powstają stylowe i funkcjonalne produkty, na punkcie których oszalało już tysiące rodzin w Polsce.
Proces tworzenia całego asortymentu – od przemyślanych projektów po szycie – odbywa się w Polsce, z najlepszych polskich tkanin, ze szczególną dbałością o jakość i bezpieczeństwo, z pieczołowitością i zachowaniem surowych norm. Przykładamy wagę do detali, nasze tkaniny są miękkie, przyjemne w dotyku z odpowiednimi certyfikatami na noworodków i niemowląt.

Produkty Lela Blanc przeszły restrykcyjne testy Instytutu Matki i Dziecka IMiD. Otrzymały najwyższe oceny bezpieczeństwa:
– kocyki
– kocyki bez wypełnienia
– komplety poszewek
– komplety pościeli z wypełnieniem 2w1
– śpiworki przedszkolaka (malucha, juniora i starszaka)
– wkładka do wózka z profilowaną poduszką antywstrząsową.

Produkujemy i dystrybuujemy akcesoria tekstylne dla niemowląt, dzieci i całych rodzin: produkty outdoorowe oraz wyposażenia wnętrz do użytku dziennego i nocnego:
– bambusowe chustki i opaski na głowę, śpiworki do wózka, wkładki i poduszki do wózka, śpiworki do spania dla niemowląt i przedszkolaków, pościel w wielu rozmiarach, kocyki dla niemowląt i starszych dzieci, maty piknikowe, narzuty i inne

Witamy Cię i zapraszamy do pięknego świata Lela Blanc!
Cieszymy się, że tutaj jesteś!

Kontakt z nami