Wkładki do wózka
Zobacz kategorie

Zależnie od potrzeb proponujemy kilka rodzajów wkładek do wózka Lela Blanc do wyboru:

— bambusowe wkładki do wózka bambusowe 
— bawełniane wkładki do wózka z minky lub z velvetem
— bambusowe wkładki do wózka z właściwościami antykomarowymi i antykleszczowymi – świetne na sezon wiosenno-letni.
—  zestaw wkładka do wózka i poduszka antywstrząsowa, typu motylek „Koniczynka”.
Dodatkowo do każdej wkładki dołączamy gratis w prezencie specjalną szeroką opaskę, którą można przypiąć, przymocować poduszkę antywstrząsową „Koniczynkę”
Z całą pewnością poduszka antywstrząsowa, która niweluje mikrowstrząsy, przyda się na spacerze w wózku i w podróży w foteliku samochodowym. Komfort w wózku i w foteliku zapewniają dziecku również ochraniacze na pasy.
Dostępna jest również wkładka do wózka z opcją wkładki do wózka, typu lekki, cienki śpiworek wiosenny do wózka.
Do kompletu proponujemy: na cieplejsze dni otulacz bambusowy lub lekki kocyk bambusowy, a na chłodniejsze dni cieplejszy kocyk z wypełnieniem bawełniany lub cieplejszy kocyk z wypełnieniem bambusowy.

Sprawdź kilkadziesiąt niebanalnych, modnych i stylowych wzorów wkładek do wózka bambusowych i bawełnianych. Dla dziewczynki i dla chłopca.

Po co jest w zasadzie wkładka do wózka?

Od wiosny do wczesnej jesieni trudno obejść się bez wkładki do wózka. Zdecydowanie ułatwia życie i jest nieodłącznym elementem wyprawki niemowlęcej na wiosnę i lato.
W fabrycznym wyposażeniu wózka, często jest szorstkie, nieprzyjemne w dotyku, „grzejące” pokrycie siedziska. Dzięki miękkiej i przyjemnej w dotyku wkładce do wózka, dziecko nie siedzi na szorstkim poszyciu siedziska wózka. Wrażliwa, rozgrzana słońcem i bardziej tkliwa skóra maluszka nie jest więc narażone na podrażnienia, otarcia i zaczerwienienia.  Z naszą wkładką do wózka zapewnisz dziecku wygodę, komfort, dodatkową amortyzację i zdrowie.
Ponadto ochronisz wózek przed okruszkami i zabrudzeniami w zakamarkach. Wkładkę można po prostu zdjąć z wózka i wyprać w pralce.

Dwustronne, wielosezonowe wkładki do wózka Lela Blanc

Wkładki do wózka Lela Blanc są dwustronne, grube i miękkie: 
— z jednej strony najwyższej jakości, miękka i przyjemna w dotyku tkanina bambusowa 100%  lub bawełniana 100%,
— a z drugiej strony oryginalne, mięciutkie minky lub velvet.
— W środku antyalergiczne i antybakteryjne, miękkie, puszyste i szybkoschnące wypełnienie.
Dzięki temu dziecko ma kontakt z miłym w dotyku, oddychającą i przewiewnym materiałem – i nie naraża się na podrażnienia, zaczerwienienia skóry, a także obniża potliwość.
Warto również zwrócić uwagę na odpowiednie wypełnienie wkładki do wózka. W naszych wkładkach jest antyalergiczne i antybakteryjne oraz oddychające i przewiewne wypełnienie, a nie sztywna nieoddychająca gąbka, która z czasem żółknie i prześwituje…

Wkładka do wózka Lela Blanc jest wielosezonowa, na każdy sezon, można ją wykorzystywać praktycznie cały rok:
— wiosną i latem dziecko siedzi na przewiewnej i oddychającej tkaninie bawełnianej lub bambusowej
— jesienią można przewrócić wkładkę na drugą stronę, z miękkim velvetem czy minky.

Uniwersalna wkładka do wózka Lela Blanc

Nasza wkładka do wózka pasuje do większości wózków i fotelików samochodowych. Możesz jej użyć jako:
— materacyka, wkładki do gondoli w wózku głębokim (można ją używać już dla noworodka)
— ale również jako wkładki do spacerówki (dla starszego niemowlaka)
— wkładki do wózka rowerowego,
— lub jako pokrowiec do fotelika samochodowego.
Wkładka jest więc 4 w 1.

Nasza wkładka do wózka ma wycięcia na pasy, czyli uniwersalny 5-punktowy system otworów na pasy. Dzięki systemu otworów na pasy czyli specjalnych wycięć we wkładce, przez które przekłada się pasy bezpieczeństwa, wkładka Lela Blanc pasuje do większości wózków i fotelików na rynku.

Ponadto twory na pasy od lat są u nas haftowane komputerowo. Zdecydowanie bardzo wpływa to na estetykę i porządny wygląd oraz wytrzymałość i trwałość wkładki (w odróżnieniu od innych, potencjalnie podobnych wkładek na rynku, w których otwory są wykończone na maszynie na szycia, przez co wkładki – jak wynika z naszych obserwacji – są podatne na rozerwanie). Wybierając wkładkę do wózka, warto wziąć to pod uwagę.
Wkładki do wózka
 Lela Blanc są śliczne, wytrzymałe i bardzo estetycznie wykonane.

Naszą wkładkę łatwo i wygodnie zakłada się na siedzisko wózka. Można ją wygodnie przywiązać u góry oparcia na stylowe kokardy, dzięki czemu nie opada.
Do wyboru jest również model wkładki, który jest specjalnie dostosowany do wózków, które mają na stałe połączony daszek z siedziskiem, np. Valco baby Snap 4, Joie Litetrax 4 air, Joie Mytrax, Joie Literax 4 plus, Joie Literax 4 Flex Signature, Cybex Balios S, ePriam 2, Mutsy Nexo, Baby Jogger City mini 4W.

Aktualizacja 2023