Śpiworki do wózka – Zobacz kategorie

Sprawdź piękne, grube i ciepłe oraz wodoodporne i wiatroodporne śpiworki do wózka Lela Blanc. Szukasz śpiworka do wózka z futerkiem, najwyższej jakości kożuszkiem, z minky lub z velvetem lub mufki na ręce na kierownicę wózka? Znajdziesz je u nas. Wszystko w jednym miejscu:

Do wyboru proponujemy dwa rozmiary uniwersalnych śpiworków do wózka – pasują do wszystkich standardowych wózków spacerowych i głębokich:

  • śpiworki do spacerówki dla dzieci do ok. 36 miesięcy – Dostępne są również śpiworki do wózka z regulacją rozmiaru 4w1. Śpiworek służy maluszkowi przez kilka zim – od gondoli, poprzez fotelik, spacerówkę i na sankach. A później – dzięki doskonałej jakości – posłuży jeszcze rodzeństwu.
  • śpiworki do gondoli i fotelika do około 9 miesięcy.

Nasze śpiworki są wodoodporne, ciepłe i miękkie. Nawet kiedy z nieba pada deszcz i śnieg, to dziecku jest w naszym wodoodpornym śpiworku sucho, cieplutko i przyjemnie. Pasują do większości wózków spacerowych, mają uniwersalny, komputerowy, wytrzymały i estetyczny system otworów na pasy. Porządne i stylowe. Dobierz mufkę do wózka do kompletu.  Śpiworki mają w komplecie opaskę do zamocowania poduszki antywstrząsowej – dobierz poduszkę antywstrząsową do wózka do kompletu.