Śpiworek do przedszkola – JUNIOR

Sprawdź kultowy śpiworek do przedszkola Lela Blanc 🥰 To kompleksowe rozwiązanie do spania na leżakowaniu w przedszkolu, w domu i podczas wyjazdów. W naszym śpiworku masz wszystko w jednym produkcie. Jest nie tylko mięciutki, ciepły i oddychający, a także trwały i bezpieczny. Poznaj korzyści, jakie niesie ze sobą używanie śpiworków przedszkolaka i zobacz ich zdjęcia w użyciu. Dodatkowe informacje o naszych śpiworkach znajdziesz również u dołu tej kategorii, pod kategoriami produktów.
Wybierz z kilku opcji śpiworków przedszkolakakliknij wybraną kategorię poniżej. Zobacz kategorie produktów:

Uwaga! Sprawdź PROMOCJĘ – “śpiworek do przedszkola + gratis “poduszka-jasiek”. Do niektórych śpiworków przedszkolaka – dodajemy PREZENT mięciutką poduszkę -jaśka :). Informacja w nazwie produktu.
Twój własny projekt śpiworka przedszkolaka: Jeśli chcesz, aby śpiworek bawełniany lub bambusowy był w innym wymiarze – zaprojektuj i skontaktuj się z nami. Śpiworek szyty pod Twój wymiar :). Jeśli masz wątpliwości, jak to zrobić i jeśli potrzebujesz pomocy – nie wahaj się, chętnie Ci pomożemy :).

Śpiworek do przedszkola Lela Blanc to genialne połączenie funkcjonalności kilku produktów – w przemyślany sposób łączy funkcje kompletu poszewek, kołderki, kocyka, poduszki, prześcieradełka, materacyka oraz pokrowca z personalizacją 😁💪🥰

Gdy mówimy o śpiworkach do przedszkola, warto od razu zaznaczyć, że to my jako pionierzy – jako pierwsi wprowadziliśmy 11 lat temu dwustronnie bawełniane, mięciutkie śpiworki do spania ze zintegrowaną, zszytą na stałe poduszką oraz dużym, personalizowanym workiem.

przykłady śpiworków do przedszkola Lela Blanc
Przykłady śpiworków do przedszkola Lela Blanc

Powstały one przede wszystkie jako śpiworki do przedszkola i do żłobka, stanowiąc kompleksowy, kompaktowy i niezbędny, kompaktowy element wyprawki do przedszkola i do żłobka.
Ponadto – przewiewny i dwustronnie bawełniany lub bambusowy śpiworek, który jest wypełniony puszystą, antyalergiczną i antybakteryjną włókniną oraz ma zszytą na stałe poduszkę – jest świetną alternatywą dla tradycyjnej pościeli dziecięcej dla dzieci w wieku przedszkolnym.
Zapinany śpiworek to idealne rozwiązanie dla brzdąców, które wiercą się i odkrywają się w czasie snu. Dzięki naszemu śpiworowi dziecko śpi przykryte, nie odkrywa się i – przy zachowaniu odpowiedniej cyrkulacji powietrza – ani nie marznie, ani nie przegrzewa się. Poduszka, zszyta na stałe, nie przesuwa się podczas snu, nie ucieka spod główki i nie spada.
Daje to rodzicom pewność spokojnej i przespanej nocy :).
Dodatkowo forma śpiworka, zamiast tradycyjnej pościeli, jest atrakcyjniejsza dla dziecka i chętniej w niej zasypia.
To wszystko więc sprawia, że śpiworek Lela Blanc to nie tylko doskonałe rozwiązanie do przedszkola, ale także wygodniejsza alternatywa dla tradycyjnej pościeli w domu.

Śpiworek do przedszkola Lela Blanc w akcji :).
Śpiworki do przedszkola w użyciu przez dzieci.

Kolorowy i mięciutki śpiworek do przedszkola dodaje radości i pewności każdemu początkującemu Przedszkolakowi! 🎨🌟

Dzień rozpoczęcia przedszkola to przełomowy i wyjątkowy moment zarówno w życiu dziecka, jak i całej rodziny. To czas zmiany, nowych wyzwań i emocji. W momencie, w którym Twój smyk idzie do żłobka lub do przedszkola, rozpoczyna się nowy, ważny rozdział – rozdział, pełen przełomowych doświadczeń – w życiu całej rodziny. Zarówno świeżo upieczonego przedszkolaka, jak i rodziców rozpierają duma, ale są też obawy o pierwsze dni adaptacji… i oczywiście, jak to będzie na leżakowaniu… Jest to oczywiście duże wyzwanie. Każdy rodzic chce zapewnić dziecku takie wsparcie i przygotowanie, aby proces ten przebiegł jak najłagodniej. Dlatego tak ważne jest, aby maluch miał przy sobie coś, co kojarzy mu się z domem, czymś miękkim, bezpiecznym i kolorowym. Dużą rolę odgrywa tu wyprawka do przedszkola, z którą malec wcześniej się zaprzyjaźni, w tym jeden z najważniejszych jej elementów — czyli śpiworek na leżakowanie.
Nasze śpiworki do przedszkola stworzone zostały z myślą o tych właśnie potrzebach. Dzięki nim dzieci czują się komfortowo, pewnie i bezpiecznie podczas snu poza domem. Śpiworek Lela Blanc to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także mała oaza spokoju i bezpieczeństwa w trakcie intensywnego dnia w przedszkolu. Maluchy uwielbiają nasze śpiworki do spania do tego stopnia, że nie chcą się z nimi rozstawać, nie chcą wyjść ze śpiworka przy pierwszej przymiarce po odebraniu przesyłki. Śpiworek Lela Blanc zapewnia dziecku komfort, wygodę i poczucie bezpieczeństwa w trakcie snu poza domem, łatwiejsze zasypianie, spokojniejszy sen i beztroską pobudkę. Mały odkrywca skupia się na poznawaniu świata, a leżakowanie w przedszkolu to po prostu przyjemny odpoczynek.
Co ważne: nasze śpiworki przedszkolaka przeszły bardzo rygorystyczne testy bezpieczeństwa, jakości i wytrzymałości w Instytucie Matki i Dziecka IMiD. I otrzymały w tych testach najwyższe oceny, co daje rodzicom pewność, że wybierają produkt najwyższej jakości. Dlatego możesz być spokojny, widząc, jak Twoje dziecko spokojnie drzemie, otulone wyjątkowym śpiworkiem Lela Blanc.
Jest to więc wygodne i bezpieczne miejsce do spania, które pozwala dziecku na relaks i regenerację sił podczas drzemek w przedszkolu, spania w domu w nocy, czy nocnych wypadów do babci, przyjaciół lub na biwak i wszelkiego rodzaju podróże i wyjazdy wakacyjne. To niezawodny towarzysz zarówno w podróży, jak i w codziennych zabawach na podłodze salonu.

Śpiworek do przedszkola Lela Blanc – Twój kompleksowy, kompaktowy praktyczny i personalizowany zestaw gotowy do każdej przygody w przedszkolu! Niezbędny element wyprawki do przedszkola

Kiedy sięgniesz po śpiworek do przedszkola Lela Blanc, masz wszystko, czego potrzebujesz, w jednym produkcie. To nie tylko śpiworek – to kompletny zestaw, który eliminuje potrzebę kupowania wielu oddzielnych produktów. Nie musisz już martwić się o osobne prześcieradełka, poduszki, pościeli czy pokrowiec,w którym będziesz przechowywać cały zestaw w przedszkolu, ani czy nic z tych wielu się nie zawieruszy, czy jak to podpiszesz lub oznakujesz. Nasz śpiworek dla przedszkolaków jest inteligentnie zaprojektowany, aby zaspokoić wszystkie potrzeby Twojego malucha podczas drzemki w przedszkolu.
Co więcej, nasze śpiworki są spersonalizowane! Do zestawu “śpiworek z poduszką” dołączamy worek “z identyfikatorem z imieniem“, na którym możesz wpisać imię swojego dziecka. Dzięki temu Twój maluch będzie miał swój wyjątkowy zestaw, łatwo rozpoznawalny, identyfikowalny wśród innych.

Tworzy to cały zestaw do przedszkola, w którym jest już wszystko, co potrzebujesz na leżakowanie do wyprawki do przedszkola. Jest absolutnie niezwykle praktyczny. W śpiworkach przedszkolaka  z poduszką i workiem z identyfikatorem kryje się niezwykły potencjał.
To wygodne kompleksowe rozwiązanie do spania w przedszkolu i niezbędny element wyprawki do przedszkola.

Zalety śpiworka przedszkolaka:

  • Dwustronnie bawełniany śpiworek przedszkolaka idealnie zastępuje — dawniej używaną, tradycyjną — pościel do przedszkola:
  • Przede wszystkim dziecko wygodnie i komfortowo leży na spodniej warstwie miękkiego, puszystego śpiworka, a nie na twardym leżaczku. (nie potrzebujesz już osobno prześcieradełka do przedszkola)
  •  jest okryte i nie odkrywa się (nie potrzebujesz już oddzielnej kołderki)
  • Do śpiworka na stałe doszywamy poduszkę (poduszka jest zszyta ze śpiworkiem, a więc nie przesunie się, nie zsunie się). Dzięki temu, że śpiworek jest na stałe zintegrowany, zszyty z poduszką, mamy pewność, że poduszeczka „nie ucieknie” i Przedszkolak nie będzie leżał na twardym leżaczku, więc nie ucieknie spod główki dziecka (nie potrzebujesz już osobno poduszki)
  • Dzięki temu, że śpiworek jest zapinany z boku i u dołu na duże, plastikowe, wygodne napki, które są na wystających ze śpiworkach paseczkach, które łatwo uchwycić, dziecku łatwo jest samodzielnie zapinać i odpinać śpiworek, a jednocześnie jest zapewniona odpowiednia cyrkulacja powietrza.
  • Śpiworek można niezależnie rozpinać od góry oraz od dołu w nóżkach — stosownie do potrzeb i temperatury.
  • Dwustronnie bawełniany śpiworek z antyalergicznym wypełnieniem jest przewiewny i nie przegrzewa przedszkolaka oraz zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Z obu stron śpiworek oraz poduszka wykonane z najlepszej jakościowo polskiej bawełny 100%, w środku cieniutkie antyalergiczne silikonowe wypełnienie — lekkie, przewiewne i zapewniające odprowadzanie wilgoci).
  • Całość zapakowana w przewiewny, bawełniany worek. Duże wymiary worka pozwolą na szybkie spakowanie śpiworka po leżakowaniu, a nawet zmieszczenie w nim piżamki. Nie musisz już zastanawiać się, w czym zestaw na leżakowanie będzie w przedszkolu przechowywany i masz pewność, że nic się nie zawieruszy. Worek jest kolorowy – we wzorze z kolekcji śpiworka, co ułatwia identyfikację. Do worka dołączony jest identyfikator w plastikowym etui, na którym można wpisać dane dziecka (personalizacja).

Takie praktyczne rozwiązania zapewniają, że dziecko nie odkryje się podczas snu, przy jednoczesnym zapewnieniu odpowiedniej cyrkulacji powietrza. A korzystanie ze śpiworka jest łatwe i przyjemne. Po rozpięciu śpiworek może służyć jako mata albo kocyk.

Śpiworek do przedszkola jest odpowiedni dla dzieci w wieku 2-5 lata:

Wymiary śpiworka — 70 x 150 cm:
— długość: część śpiworkowa 115 cm + wysokość poduszki 35 cm, czyli w sumie = 150 cm.
— szerokość: zapiętego śpiworka 70 cm, czyli rozpiętego 140 cm.

Śpiworek do przedszkola z workiem z gratisami:
Zestaw Juniora składa się z:
— śpiworka zapinanego na plastikowe napki. Dziecko może je samodzielnie zapiąć i rozpiąć (przy zachowaniu cyrkulacji powietrza),
— poduszeczki na stałe zintegrowanej ze śpiworkiem,
— dużego, bawełnianego worka na pościel — we wzorze z kolekcji śpiworka (gratis),
— identyfikatora w plastikowym etui — na którym można wpisać imię dziecka (gratis),

Rodzaje śpiworków do przedszkola Lela Blanc

Śpiworki są dostępne w wielu pięknych wzorach dla dziewczynek i dla chłopców oraz w trzech rozmiarach, dzięki czemu możesz dobrać śpiworek odpowiedni do wieku dziecka (śpiworek juniora w tej kategorii są odpowiednie dla dzieci od 2 do 5 lat, ale dostępne są również śpiworki malucha od 1 do 3 lat oraz śpiworki starszaka od 4 aż do 10 lat).
Sprawdź szeroki wybór pięknych, niebanalnych, modnych i stylowych śpiworków dla dzieci. Nasze śpiworki dla przedszkolaka są uwielbiane przez dziewczynki i przez chłopców. Dzieci nie chcą się z nimi rozstawać od pierwszego spotkania :). Wybierz dla swojego dziecka śpiworek do przedszkola we wzorze, z którym zaprzyjaźni się od pierwszego spotkania.
Proponujemy kilka rodzajów śpiworków przedszkolaka:
śpiworki dwustronnie bawełniane,
śpiworki dwustronnie bambusowe – premium,
letnie, lekkie i cienkie śpiworki bez wypełnienia,
— cieplejsze śpiworki z minky lub z velvetem.

Śpiworek do przedszkola to wspaniały prezent dla 3 latka i dla 4 latka – z okazji lub bez :).

Nasze śpiworki uwielbiane są jako prezent na urodziny, na święta czy prezent na Dzień Dziecka lub z okazji rozpoczęcia przedszkola lub żłobka. Śpiworek, oprócz swoich ogromnych praktycznych zalet, jest po prostu piękny, stylowy, robi wrażenie i daje poczucie luksusu. Wybierz piękny i praktyczny śpiworek do spania:
Proponujemy kilkanaście pięknych wzorów śpiworków przedszkolaka dla dziewczynki i dla chłopca.

Do kompletu do śpiworka przedszkola proponujemy (jako osobne produkty) worek na kapcieworek na ubrania do przedszkolazestaw przedszkolaka: kocyk z dużą poduszką bawełnianą,.
Na okres letni ze względu na wyjątkowe właściwości produktów bambusowych polecamy otulacz bambusowy oraz kocyk bambusowy, a także chustkę z daszkiem i opaskę z gumką na głowę. Niesamowicie przydatna dla małego odkrywcy jest także poduszka podwyższająca na krzesło

Dostępne są trzy rozmiary śpiworka z poduszką: od 1 roku do 10 lat.

Proponujemy do wyboru 3 rozmiary śpiworków – od 1 roku do 10 lat.
Śpiworek w średnim rozmiarze – ŚPIWOREK JUNIORA – jest uniwersalny. Jest idealny dla dzieci w wieku 2,5-5 lat.
Poza tym dostępne są jeszcze dwa rozmiary. Dla młodszych dzieci proponujemy śpiworki do żłobka i do łóżeczka, a dla starszych dzieci śpiworki starszaka do 10 lat:
— śpiworek malucha — do żłobka i do łóżeczka, dla młodszych dzieci od 1 do 3 lat. Ten rozmiar idealnie pasuje do łóżeczka dziecięcego 60×120 cm.
— oraz śpiworek starszaka — dla starszych dzieci od 4 do około 10 lat.
Wybierz więc rozmiar i rodzaj odpowiedni do Waszych potrzeb.

Jakość premium. Bezpieczeństwo i komfort użytkowania śpiworka do przedszkola Lela Blanc.

Śpiworki przedszkolaka do spania od Lela Blanc przeszły restrykcyjne testy w Instytucie Matki i Dziecka. Otrzymały w tych testach najwyższe oceny. 
Warto wybierać dla swoich skarbów tylko sprawdzone produkty. Od 10 lat rodzice i dzieci doceniają śpiworki przedszkolaka.
To Lela Blanc pierwszy wprowadził śpiworki dwustronnie bawełniane, genialnie zastępujące pościel. 
Wszystkie produkty Lela Blanc powstają w Polsce. Projektujemy i szyjemy je ręcznie i z największą starannością w Polsce, z polskich surowców. Pieczołowicie dopracowujemy wszelkie detale dla idealnego efektu. Nasze surowce, dodatki, tkaniny oraz środki barwiące do nadruku posiadają certyfikat OEKO-TEX Standard 100, spełniające najwyższe normy bezpieczeństwa dla niemowląt. Materiały i surowce są bezpieczne dla człowieka i środowiska. Również nasze nadruki są całkowicie bezpieczne dla delikatnej i wrażliwej skóry dziecka i są całkowicie niewyczuwalne w dotyku.

Szukasz śpiworka na leżakowanie do przedszkola? Zastanawiasz się, jak Twój maluszek zaadoptuje się w przedszkolu i jak poradzi sobie w czasie drzemek bez mamy i taty? A może szukasz kompaktowego zestawu do spania na wyjazdach? Twój skarb wierci się i odkrywa się podczas spania, a Ty starasz się uchronić go przez zmarznięciem w nocy?
Sprawdź przede wszystkim kultowe śpiworki dla przedszkolaka Lela Blanc. Zadbaj o komfort swojego dziecka podczas drzemek w przedszkolu. Są bardzo praktyczne i wygodne w używaniu. Ten kompaktowy zestaw do spania z workiem i identyfikatorem jest niezastąpiony zarówno jako śpiwór do przedszkola, jak i śpiworek do spania w domu i na wyjazdach.
Życzymy kolorowych snów w śpiworku Lela Blanc!

Najczęściej zadawane pytania na temat śpiworka do przedszkola i wyprawki do przedszkola:

Czy do wyprawki na leżakowanie musimy jeszcze coś skompletować?

Nie potrzebujesz już dodatkowo nic więcej: ani prześcieradełka, ani poduszki, ani worka do zapakowania i przechowywania. Nie musisz się również zastanawiać, jak opisać śpiworek, że należy do Twojego dziecka. Masz to wszystko już w komplecie ze śpiworkiem. Ponadto dziecko leży na miękkiej, wypełnionej spodniej warstwie śpiworka. Poduszka jest na stałe połączona, zszyta ze śpiworkiem. Tak więc na pewno nie ucieknie spod główki i maluch nie będzie leżał na twardym leżaczku. Całość wkłada się do dołączonego dużego worka. Przy worku jest identyfikator, na którym możesz wpisać imię dziecka.

Jaki rozmiar śpiworka powinniśmy wybrać?

Do przedszkola odpowiedni jest rozmiar średni śpiworka – „dla juniora”, a do żłobka – „dla malucha” lub „dla juniora”.

Czy worek jest w komplecie ze śpiworkiem?

W komplecie ze śpiworkiem jest duży, bawełniany, przewiewny worek, w którym zmieści się śpiworek i pidżama. Worek jest we wzorze z kolekcji śpiworka – łatwiej więc zlokalizować śpiworek Twojego dziecka. Śpiworek jest personalizowany – przy worku jest identyfikator, na którym możesz wpisać imię dziecka.

Czy śpiworek nadaje się do spania w domu?

Śpiworek jest dwustronnie bawełniany lub dwustronnie bambusowy z antyalergicznym wypełnieniem w środku. Jest przewiewny, miękki, zapewnia cyrkulację powietrza i odprowadzenie wilgoci. A więc jak najbardziej nadaje się do spania w nocy jako alternatywa dla tradycyjnej pościeli. Szczególnie dla dzieci odkrywających się podczas spania.

Aktualizacja 2024