Śpiworki do przedszkola – JUNIOR
Zobacz kategorie

Uwaga! Teraz PROMOCJA – wraz z każdym śpiworkiem do przedszkola w regularnej cenie – otrzymacie dodatkowo poduszkę -jaśka w prezencie :).

Śpiworek do przedszkola Lela Blanc to kompleksowe rozwiązanie do spania na leżakowanie, w domu i na wyjazdach.

Szukasz śpiworka na leżakowanie do przedszkola? Zastanawiasz się, jak zaadoptuje się w przedszkolu i jak poradzi sobie w czasie drzemek bez mamy i taty? A może szukasz kompaktowego zestawu do spania na wyjazdach? Twój skarb wierci się i odkrywa się podczas spania, a Ty starasz się uchronić go przez zmarznięciem w nocy?
Sprawdź kultowe śpiworki dla przedszkolaka Lela Blanc. Są bardzo praktyczne i wygodne w używaniu. Ten kompaktowy zestaw do spania z workiem i identyfikatorem jest niezastąpiony zarówno jako śpiworek do przedszkola, jak i śpiworek do spania w domu i na wyjazdach. Jest przecież bawełniany lub bambusowy z dwóch stron tak jak tradycyjna pościel, ale jest zapinany, jest wypełniony puszystą, antyalergiczną i antybakteryjną włókniną, ma zszytą na stałe poduszkę. A co ważne, śpiworek jest zapinany, więc dziecko nie odkrywa się podczas spania i nie zmarznie.
Śpiworek dla przedszkolaka jest spersonalizowany. Zestaw zawiera śpiworek z poduszką i worek „z identyfikatorem z imieniem”, na którym możesz wpisać imię swojego dziecka, dzięki czemu śpiworek jest świetnie przygotowany do przedszkola, gdzie jest spora grupka leżakujących przedszkolaków.
Już od ponad 9 lat rodzice i dzieci doceniają i używają naszych śpiworków z poduszką. To Lela Blanc jako pierwsze wprowadziło do oferty dwustronnie bawełniane, przewiewne śpiworki z poduszką.
Decydując się na śpiworek do przedszkola od Lela Blanc, masz pewność, że jest to produkt polski. Śpiworki dla przedszkolaka produkujemy w Polsce z najwyższej jakości, wyselekcjonowanych surowców.

Śpiworki są dostępne w wielu pięknych wzorach dla dziewczynek i dla chłopców oraz w trzech rozmiarach, dzięki czemu możesz dobrać śpiworek odpowiedni do wieku dziecka (śpiworek juniora w tej kategorii są odpowiednie dla dzieci od 2 do 5 lat, ale dostępne są również śpiworki malucha od 1 do 3 lat oraz śpiworki starszaka od 4 aż do 10 lat).
Sprawdź Nowości 2022 — szeroki wybór pięknych, niebanalnych, modnych i stylowych śpiworków dla dzieci. Nasze śpiworki dla przedszkolaka są uwielbiane przez dziewczynki i przez chłopców. Dzieci nie chcą się z nimi rozstawać od pierwszego spotkania :). Wybierz dla swojego dziecka śpiworek do przedszkola we wzorze, z którym zaprzyjaźni się od pierwszego spotkania.
Proponujemy kilka rodzajów śpiworków przedszkolaka:
śpiworki dwustronnie bawełniane,
śpiworki dwustronnie bambusowe – premium,
letnie, lekkie i cienkie śpiworki bez wypełnienia,
— cieplejsze śpiworki z minky lub z velvetem.

przykłady śpiworków do przedszkola Lela Blanc
Przykłady śpiworków do przedszkola Lela Blanc

Śpiworek dziecięcy z poduszką jako pościel przedszkolaka do domu, na nocowanki i na wyjazdy:

Zapinany śpiworek jest fantastycznym rozwiązaniem dla dzieci odkrywających się podczas spania. Dzięki naszemu śpiworowi dziecko nie odkryje się i nie zmarznie, a rodzic ma szansę przespać całą noc :). Dwustronnie bawełniany i przewiewny świetnie zastępuje tradycyjną pościel do domu. Forma śpiworka zamiast tradycyjnej pościeli jest atrakcyjniejsza dla dziecka i chętniej w nim zasypia. Jest również uwielbiany na wszelkiego rodzaju podróże i wyjazdy wakacyjne, nocowanki u dziadków, znajomych czy przyjaciół z przedszkola lub podczas zabawy na podłodze podczas rodzinnego wieczoru w salonie.

Śpiworek do przedszkola Lela Blanc – kompleksowy, kompaktowy i niezbędny element wyprawki do przedszkola.

Dzień rozpoczęcia przedszkola to przełomowy moment w życiu dziecka i całej rodziny. W momencie, w którym Twój smyk idzie do żłobka lub do przedszkola, rozpoczyna się nowy, ważny etap w życiu całej rodziny. Zarówno świeżo upieczonego przedszkolaka, jak i rodziców rozpierają duma, ale są też obawy o pierwsze dni adaptacji… i oczywiście, jak to będzie na leżakowaniu. Jest to duże wyzwanie. Każdy rodzic chce zapewnić dziecku takie wsparcie i przygotowanie, aby proces ten przebiegł jak najłagodniej. Dużą rolę odgrywa tu wyprawka do przedszkola, z którą malec wcześniej się zaprzyjaźni, w tym jeden z najważniejszych jej elementów — czyli śpiworek na leżakowanie. Dlatego ponad 9 lat temu jako pierwsi wprowadziliśmy dwustronnie bawełniane, mięciutkie śpiworki ze zintegrowaną na stałe poduszką, które są fantastyczną alternatywną tradycyjnej pościeli dziecięcej. Czyli śpiworki do przedszkola i do żłobka.
Maluchy uwielbiają nasze śpiworki do tego stopnia, że nie chcą się z nimi rozstawać, nie chcą wyjść ze śpiworka przy pierwszej przymiarce po odebraniu przesyłki. Kolorowy i mięciutki śpiworek do spania wprawi dobry humor i doda otuchy każdemu początkującemu Przedszkolaczkowi.
Śpiworek Lela Blanc zapewnia dziecku komfort, wygodę i poczucie bezpieczeństwa w trakcie snu poza domem, łatwiejsze zasypianie, spokojniejszy sen i beztroską pobudkę. Mały odkrywca skupia się na poznawaniu świata, a leżakowanie w przedszkolu to po prostu przyjemny odpoczynek.
Śpiworek dziecięcy z poduszką w rozmiarze dla Juniora to fantastyczne rozwiązanie dla leżakujących Przedszkolaków, jak i dla dzieci odkrywających się w czasie snu.

Z naszym śpiworkiem w komplecie jest również obszerny worek z identyfikatorem, na którym możesz wpisać imię dziecka.
Tworzy to cały zestaw do przedszkola, w który jest już wszystko, co potrzebujesz na leżakowanie do wyprawki do przedszkola. Są absolutnie niezwykle praktyczne.
W śpiworku do przedszkola z workiem Lela Blanc macie wszystko w jednym produkcie.  Nie trzeba już kupować  i martwić się o wiele  oddzielnych produktów — osobno prześcieradełka, poduszki i pościeli, ani martwić się o pokrowiec, w którym będziesz przechowywać cały zestaw w przedszkolu, ani czy nic z tych wielu rzeczy się nie zawieruszy.
W śpiworkach przedszkolaka kryje się niezwykły potencjał. To kompleksowe rozwiązanie do spania w przedszkolu.
Nasz kultowy śpiworek dla przedszkolaka z poduszką i workiem z identyfikatorem to wygodny i kompleksowy element wyprawki do przedszkola.

Zalety śpiworka przedszkolaka:

Dwustronnie bawełniany śpiworek przedszkolaka idealnie zastępuje — dawniej używaną, tradycyjną — pościel do przedszkola:
— Przede wszystkim dziecko wygodnie i komfortowo leży na spodniej warstwie miękkiego, puszystego śpiworka, a nie na twardym leżaczku. (nie potrzebujesz już osobno prześcieradełka do przedszkola)
— jest okryte i nie odkrywa się (nie potrzebujesz już osobno kołderki)
— Do śpiworka na stałe doszywamy poduszkę (poduszka jest zszyta ze śpiworkiem, a więc nie przesunie się, nie zsunie się). Dzięki temu, że śpiworek jest na stałe zintegrowany, zszyty z poduszką, mamy pewność, że poduszeczka „nie ucieknie” i Przedszkolak nie będzie leżał na twardym leżaczku., więc nie ucieknie spod główki dziecka (nie potrzebujesz już osobno poduszki)
— Dzięki temu, że śpiworek jest zapinany z boku i u dołu na duże, plastikowe, wygodne napki, które są na wystających ze śpiworkach paseczkach, które łatwo uchwycić, dziecku łatwo jest samodzielnie zapinać i odpinać śpiworek, a jednocześnie jest zapewniona odpowiednia cyrkulacja powietrza.
— Śpiworek można niezależnie rozpinać od góry oraz od dołu w nóżkach — stosownie do potrzeb i temperatury.
— Dwustronnie bawełniany śpiworek z antyalergicznym wypełnieniem jest przewiewny i nie przegrzewa przedszkolaka oraz zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza (z obu stron śpiworek oraz poduszka wykonane z najlepszej jakościowo polskiej bawełny 100%, w środku cieniutkie antyalergiczne silikonowe wypełnienie — lekkie, przewiewne i zapewniające odprowadzanie wilgoci).
— Całość zapakowana w przewiewny, bawełniany worek. Duże wymiary worka pozwolą na szybkie spakowanie śpiworka po leżakowaniu, a nawet zmieszczenie w nim piżamki ( (nie musisz już zastanawiać się, w czym zestaw na leżakowanie będzie w przedszkolu przechowywany i masz pewność, że nic się nie zawieruszy). Worek jest kolorowy – we wzorze z kolekcji śpiworka, co ułatwia identyfikację. Do worka dołączony jest identyfikator w plastikowym etui, na którym można wpisać dane dziecka (personalizacja).

Takie praktyczne rozwiązania zapewniają, że dziecko nie odkryje się podczas snu, przy jednoczesnym zapewnieniu odpowiedniej cyrkulacji powietrza. A korzystanie ze śpiworka jest łatwe i przyjemne.
Po rozpięciu śpiworek może służyć jako mata albo kocyk.

Na pytanie, jaki śpiworek wybrać do spania dla przedszkolaka – opinia jest jedna: śpiworek Juniora Lela Blanc.

Śpiworek przedszkolaka jest odpowiedni dla dzieci w wieku 2-5 lata:

Wymiary śpiworka — 70 x 150 cm:
— długość: część śpiworkowa 115 cm + wysokość poduszki 35 cm = 150 cm.
— szerokość: zapiętego śpiworka 70 cm, rozpiętego 140 cm.

Zależnie od potrzeb możesz wybrać śpiworek przedszkolaka z różnych materiałów i różnej grubości:
— śpiworek dwustronnie bawełniany,
— śpiworek bawełniany z minky — dla zmarzlaków lub na zimę. Z jednej strony bawełna, a z drugiej milutkie minky,
— śpiworek bawełniany z milutkiego minky w wersji light bez wypełnienia,
— letni, cienki śpiworek dwustronnie bawełniany bez wypełnienia (wypełniona jest poduszka),
— premium śpiworek dwustronnie bambusowy.

Śpiworek do przedszkola z workiem z 3 gratisami (śpiworki z 3 gratisami dotyczą śpiworków w regularnych cenach, śpiworki w promocji są z 2 gratisami: duży worek oraz etui z personalizacją):
Zestaw Juniora składa się z:
— śpiworka zapinanego na plastikowe napki. Dziecko może je samodzielnie zapiąć i rozpiąć (przy zachowaniu cyrkulacji powietrza),
— poduszeczki na stałe zintegrowanej ze śpiworkiem,
— dużego, bawełnianego worka na pościel — we wzorze z kolekcji śpiworka (gratis),
— identyfikatora w plastikowym etui — na którym można wpisać imię dziecka (gratis),
— poduszki bawełnianej — jaśka 30×40 cm we wzorze śpiworka (gratis – przy śpiworku w regularnej cenie, cena detaliczna poduszki 59 zł).

Śpiworek przedszkolaka to wspaniały prezent dla 3 latka i dla 4 latka – z okazji lub bez :).

Nasze śpiworki uwielbiane są jako prezent na urodziny, na święta czy prezent na Dzień Dziecka lub z okazji rozpoczęcia przedszkola lub żłobka. Śpiworek, oprócz swoich ogromnych praktycznych zalet, jest po prostu piękny, stylowy, robi wrażenie i daje poczucie luksusu. Wybierz piękny i praktyczny śpiworek do spania:
Proponujemy kilkanaście pięknych wzorów śpiworków przedszkolaka dla dziewczynki i dla chłopca.

Do kompletu do śpiworka przedszkola proponujemy worek na kapcieworek na ubrania do przedszkolazestaw przedszkolaka: kocyk z dużą poduszką bawełnianąkocyk bambusowypoduszkę podwyższającą na krzesło oraz apaszką dziecięcąchustka z daszkiem i opaska z gumką na głowę.

Dostępne są trzy rozmiary śpiworka przedszkolaka: od 1 roku do 10 lat.

Śpiworek w średnim rozmiarze – ŚPIWOREK JUNIORA – jest uniwersalny. Jest idealny dla dzieci w wieku 2,5-5 lat.
Dostępne są jeszcze dwa rozmiary:
Proponujemy do wyboru 3 rozmiary śpiworków – od 1 roku do 10 lat. Dla młodszych dzieci proponujemy śpiworki do żłobka i do łóżeczka, a dla starszych dzieci śpiworki starszaka do 10 lat:
— śpiworek malucha — do żłobka i do łóżeczka, dla młodszych dzieci od 1 do 3 lat, rozmiar idealnie pasuje do łóżeczka dziecięcego 60×120 cm
— oraz śpiworek starszaka — dla starszych dzieci od 4 do około 10 lat.

Dostępne są trzy kategorie śpiworków:
— dwustronnie bawełniany,
— dwustronnie bambusowy
— oraz letni śpiworek dwustronnie bawełniany.

Wybierz rozmiar i rodzaj odpowiedni do Waszych potrzeb.

JAKOŚĆ PREMIUM. BEZPIECZEŃSTWO – Bezpieczeństwo i komfort użytkowania śpiworków dla przedszkolaka Lela Blanc.

Śpiworki przedszkolaka do spania od Lela Blanc przeszły restrykcyjne testy w Instytucie Matki i Dziecka i otrzymały najwyższe oceny. 
Warto wybierać dla swoich skarbów tylko sprawdzone produkty. Od ponad 9 lat rodzice i dzieci doceniają śpiworki przedszkolaka.
To Lela Blanc pierwszy wprowadził śpiworki dwustronnie bawełniane, genialnie zastępujące pościel. 
Wszystkie produkty Lela Blanc powstają w Polsce. Wszystkie produkty Lela Blanc szyjemy ręcznie w Polsce, z polskich surowców. Nasze surowce, dodatki, tkaniny oraz środki barwiące do nadruku posiadają certyfikat OEKO-TEX Standard 100, spełniające najwyższe normy bezpieczeństwa dla niemowląt. Nasze produkty są niezwykle starannie zaprojektowane i uszyte. Pieczołowicie dopracowujemy wszelkie detale dla idealnego efektu. Wszystkie produkty Lela Blanc szyjemy ręcznie w Polsce z polskich surowców. Wszystkie surowce dobieramy z niezwykłą starannością. Materiały i surowce są bezpieczne dla człowieka i środowiska. Również nasze nadruki są całkowicie bezpieczne dla delikatnej i wrażliwej skóry dziecka i są całkowicie niewyczuwalne w dotyku.

Życzymy kolorowych snów w śpiworku Lela Blanc!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Czy do wyprawki na leżakowanie musimy jeszcze coś skompletować?

Nie potrzebujesz już dodatkowo nic więcej: ani prześcieradełka, ani poduszki, ani worka do zapakowania i przechowywania. Nie musisz się również zastanawiać, jak opisać śpiworek, że należy do Twojego dziecka. Masz to wszystko w komplecie ze śpiworkiem. Dziecko leży na miękkiej, wypełnionej spodniej warstwie śpiworka. Poduszka na pewno nie ucieknie spod główki i maluch nie będzie leżał na twardym leżaczku, ponieważ poduszka jest na stałe połączona ze śpiworkiem. Całość wkłada się do dołączonego dużego worka. Przy worku jest identyfikator, na którym możesz wpisać imię dziecka.

Jaki rozmiar śpiworka powinniśmy wybrać?

Do przedszkola odpowiedni jest rozmiar średni śpiworka – „dla juniora”, a do żłobka – „dla malucha” lub „dla juniora”.

Czy worek jest w komplecie ze śpiworkiem?

W komplecie ze śpiworkiem jest duży, bawełniany, przewiewny worek, w którym zmieści się śpiworek i pidżama. Worek jest we wzorze z kolekcji śpiworka – łatwiej więc zlokalizować śpiworek Twojego dziecka. Śpiworek jest personalizowany – przy worku jest identyfikator, na którym możesz wpisać imię dziecka.

Czy śpiworek nadaje się do spania w domu?

Śpiworek jest dwustronnie bawełniany lub dwustronnie bambusowy z antyalergicznym wypełnieniem w środku. Jest przewiewny, miękki, zapewnia cyrkulację powietrza i odprowadzenie wilgoci. Jak najbardziej nadaje się do spania w nocy jako alternatywa dla tradycyjnej pościeli. Szczególnie dla dzieci odkrywających się podczas spania.

Aktualizacja 2023