Śpiworki dla starszego dziecka – STARSZAK
Zobacz kategorie

Twoje dziecko odkrywa się w nocy? Szukasz śpiworka dla starszego dziecka? Sprawdź Nowości 2022! Piękne, modne i stylowe śpiworki dla starszych dzieci. Dwustronnie bawełniany lub bambusowy. Śpiworki do spania od Lela Blanc przeszły restrykcyjne, wielopoziomowe testy Instytutu Matki i Dziecka IMiD i otrzymały najwyższe oceny. 

ŚPIWOREK DLA STARSZYCH DZIECI. FANTASTYCZNY DLA DZIECI ODKRYWAJĄCYCH SIĘ PODCZAS SPANIA. JAKO POŚCIEL DLA STARSZEGO DZIECKA DO SPANIA W DOMU, NA NOCOWANKI, NA WYJAZDY.
DUŻY ŚPIWOREK DO SPANIA JEST ODPOWIEDNI DLA DZIECKA OD 4 – 5 LAT, DLA DZIECKA 7 – 8 LAT, A NAWET DLA DZIECKA 10 LAT – CZYLI DLA PRZEDSZKOLAKÓW I DLA UCZNIÓW.

Dwustronnie bawełniany świetnie zastępuje tradycyjną pościel do domu. Dzieci i rodzice uwielbiają go na wszelkiego rodzaju podróże i wyjazdy wakacyjne, nocowanki u babci i dziadka, zapasową pościel u babci i dziadka, nocowanki u znajomych czy przyjaciół z przedszkola i szkoły lub podczas zabawy na podłodze podczas rodzinnego wieczoru w salonie.
Zapinany śpiworek jest także fantastycznym rozwiązaniem dla dzieci odkrywających się podczas spania przy zachowaniu cyrkulacji powietrza. Dzięki naszemu śpiworowi dziecko nie odkryje się i nie zmarznie.

Śpiworek dziecięcy z poduszką to również fantastyczne rozwiązanie dla leżakujących Przedszkolaków.To kompleksowe rozwiązanie do spania w przedszkolu i na wyjazdach. Nie trzeba już kupować wielu produktów — osobno prześcieradełka, poduszki i pościeli, ani martwić się, w czym będzie się przechowywać cały zestaw, ani czy nic z tych wielu rzeczy się nie zawieruszy. W śpiworku starszaka z workiem Lela Blanc macie wszystko w jednym.

Kolorowy i mięciutki śpiworek do spania w pięknych wzorach wprawi dziecko w dobry humor.  Dzieci wprost uwielbiają nasze śpiworki i nie chcą się z nimi rozstawać — jak z najukochańszą przytulanką. Zapewnia to dziecku komfort i poczucie bezpieczeństwa w trakcie snu poza domem, łatwiejsze zasypianie, spokojniejszy sen i beztroską pobudkę.

DWUSTRONNIE BAWEŁNIANY LUB BAMBUSOWY ŚPIWOREK PRZEDSZKOLAKA IDEALNIE ZASTĘPUJE — DAWNIEJ UŻYWANĄ, TRADYCYJNĄ — POŚCIEL.

— Przede wszystkim dziecko wygodnie i komfortowo leży na spodniej warstwie miękkiego, puszystego śpiworka, a nie na twardym leżaczku.
— Do śpiworka na stałe doszyta jest poduszeczka. Dzięki temu, że śpiworek jest na stałe zintegrowany, zszyty z poduszką, mamy pewność, że poduszeczka „nie ucieknie” i Przedszkolak nie będzie leżał na twardym leżaczku.
— Dzięki temu, że śpiworek jest zapinany z boku i u dołu na duże, plastikowe, wygodne napki, które są na wystających ze śpiworkach paseczkach, które łatwo uchwycić, dziecku łatwo jest samodzielnie zapinać i odpinać śpiworek.
— Śpiworek można niezależnie rozpinać od góry oraz od dołu w nóżkach — stosownie do potrzeb i temperatury.
— Dwustronnie bawełniany śpiworek z antyalergicznym wypełnieniem jest przewiewny i nie przegrzewa przedszkolaka (z obu stron śpiworek oraz poduszka wykonane z najlepszej jakościowo polskiej bawełny 100%, w środku cieniutkie antyalergiczne silikonowe wypełnienie — lekkie, przewiewne i zapewniające odprowadzanie wilgoci).
— Całość zapakowana w przewiewny, bawełniany worek. Duże wymiary worka pozwolą na szybkie spakowanie śpiworka po leżakowaniu, a nawet zmieszczenie w nim piżamki. Worek jest kolorowy – we wzorze z kolekcji śpiworka, co ułatwia identyfikację. Do worka dołączony jest identyfikator w plastikowym etui, na którym można wpisać dane dziecka.
Takie praktyczne rozwiązania zapewniają, że dziecko nie odkryje się podczas snu, przy jednoczesnym zapewnieniu odpowiedniej cyrkulacji powietrza. A korzystanie ze śpiworka jest łatwe i przyjemne.
Po rozpięciu śpiworek może służyć jako mata albo kocyk.

DOSTĘPNE SĄ 3 ROZMIARY ŚPIWORKA PRZEDSZKOLAKA: OD 1 ROKU DO 10 LAT.

Oprócz śpiworków dla starszych dzieci, proponujemy jeszcze dwa rozmiary:
— śpiworek malucha — dla młodszych dzieci od 1 do 3 lat, rozmiar idealnie pasuje do łóżeczka dziecięcego 60×120 cm
— oraz śpiworek starszaka — dla starszych dzieci od 4 do około 10 lat.

Zależnie od potrzeb możesz wybrać śpiworek starszaka z różnych materiałów i różnej grubości:
— śpiworek dwustronnie bawełniany, 
— śpiworek bawełniany z minky — dla zmarzlaków lub na zimę.  Z jednej strony bawełna, a z drugiej milutkie minky, 
— śpiworek bawełniany z minky w wersji light bez wypełnienia, 
— letni, cienki śpiworek dwustronnie bawełniany bez wypełnienia (wypełniona jest poduszka), 
— premium śpiworek dwustronnie bambusowy.

Wybierz rozmiar i rodzaj odpowiedni do Waszych potrzeb.

To wspaniały prezent zarówno dla 4 latka, jak i dla 8 lata z okazji lub bez. Uwielbiane jako prezent na urodziny, na święta czy prezent na Dzień Dziecka. Śpiworek, oprócz swoich ogromnych praktycznych zalet, jest po prostu piękny, stylowy, robi wrażenie i daje poczucie luksusu.

JAKOŚĆ PREMIUM. BEZPIECZEŃSTWO.

Warto wybierać dla swoich skarbów tylko sprawdzone produkty. Od ponad 9 lat rodzice i dzieci doceniają śpiworki dla dzieci Lela Blanc. To Lela Blanc pierwszy wprowadził śpiworki dwustronnie bawełniane, genialnie zastępujące pościel.
Śpiworki z poduszką Lela Blanc przeszły restrykcyjne testy w Instytucie Matki i Dziecka i otrzymały najwyższe oceny.
Wszystkie produkty Lela Blanc powstają w Polsce. Wszystkie produkty Lela Blanc szyjemy ręcznie w Polsce, z polskich surowców. Nasze surowce, dodatki, tkaniny oraz środki barwiące do nadruku posiadają certyfikat OEKO-TEX Standard 100, spełniające najwyższe normy bezpieczeństwa dla niemowląt.
Nasze produkty są niezwykle starannie zaprojektowane i uszyte. Pieczołowicie dopracowujemy wszelkie detale dla idealnego efektu. Wszystkie produkty Lela Blanc szyte są ręcznie w Polsce z polskich surowców. Wszystkie surowce dobieramy z niezwykłą starannością. Materiały i surowce są bezpieczne dla człowieka i środowiska. Również nasze nadruki są całkowicie bezpieczne dla delikatnej i wrażliwej skóry dziecka i są całkowicie niewyczuwalne w dotyku.

Gwarantujemy zdrowe i kolorowe sny!

Aktualizacja 2022