Przegląd śpiworków do wózka
||

Śpiworek zimowy – przegląd śpiworków do wózka.

Weszłaś na blog poświęcony śpiworkom zimowym do wózka, tak więc prawdopodobnie już za chwilę zacznie się… chłód, zimno wręcz, wiatr, deszcz, plucha, śnieg. Po prostu jesień i zima! Brr… Już na samo wspomnienie robi się dość nieprzyjemnie, prawda? No cóż, taki mamy klimat i nic tego nie zmienisz. Jednak możesz się na te warunki przygotować, to znaczy sprawić, aby Twój smyk cieszył się każdym spacerem. Czyli, aby miał ciepło, sucho i wygodnie. To podstawa każdego zimowego spaceru. To, że spacerować warto, a nawet trzeba to fakt bezsporny. 
Dzieci, które zimą spędzają poza domem minimum dwie godziny dziennie, lepiej sypiają, więcej zjadają, nabywają większej odporności, przez co następnie rzadziej chorują. Ważne jednak, aby na tę zimową aurę odpowiednio się przygotować. Co to oznacza w praktyce?
Poza nielicznymi dniami, kiedy na zewnątrz leje, panują arktyczne warunki lub smog jest tak uciążliwy, że nie sposób wyjść bez słoniowej maski p-gaz. Inne warunki pogodowe nie powinny powstrzymać Cię od spacerowania. Odpowiednio przygotowani: nakarmieni, napojeni, nasmarowani kremem ochronnym i dobrze otuleni — możecie wyruszać na spacer.
Śpiworek do wózka otula maluszka, zapobiegając odkrywaniu się i wyziębieniu. Jest odpowiednie od pierwszych dni życia dla noworodków, dla niemowląt, nawet dla 2-2,5 latków. Możesz wybrać śpiworek do spacerówki lub śpiworek do gondoli i fotelika. Warto również zadbać o swój komfort i ciepło i dobrać cieplutką i wygodną mufkę do wózka.

Komfort – Śpiworek do wózka zapewnia wygodę i komfort.

Dobre śpiwory do wózka, w tym Lela Blanc, dzięki zastosowaniu odpowiednich wypełnień, jak i wodoodpornych tkanin, chronią dziecko nie tylko przed zimnem i wiatrem, ale też przed śniegiem i deszczem.
Najlepiej, by były z najwyższej jakości, antyalergicznym wypełnieniem. Tylko takie wypełnienie gwarantuje ciepło i nieprzegrzanie dziecka, pełną wygodę podczas spacerowania, jak i utrzymania śpiworka w idealnym stanie po praniu. Tkaniny zewnętrzne powinny gwarantować, że nawet największa, nieprzewidziana, ulewa nie pozwoli, aby Twój skarb przemókł.
Są też tak zaprojektowane, że zapobiegają efektowi odwrotnemu — przegrzaniu — w chwilach, gdy zdarzy się Tobie wejść z maluchem do cieplejszego pomieszczenia, np. sklepu, czy przychodni lekarskiej. Każdy ze śpiworków Lela Blanc zaprojektowany został tak, aby z łatwością można było odchylić okrywający dziecko wierzch śpiworka, lub ściągnąć go całkowicie i odłożyć do torby czy koszyka. Odpinając całkowicie kapę, czyli wierzchnią część śpiworka, możesz zredukować śpiworek do postaci wygodnej wkładki do wózka.
W śpiworkach do spacerówki niezależnie od modelu — u dołu śpiworka stosujemy wykończenie tkaniną wodoodporną — dla maksymalnej ochrony śpiworka przed zabrudzeniem butami dzieci chodzących.
Śpiworek do wózka powinien dawać gwarancję komfortu cieplnego dziecku, ale i posiadać rozwiązania, które zadbają o bezpieczeństwo w podróży.

Bezpieczeństwo – Śpiworek zimowy do wózka zapewnia bezpieczną podróż.

I tak we wszystkich śpiworkach Lela Blanc możesz spodziewać się wykończonych komputerowo haftem otworów na pasy. Takie wykończenie, nie dość, że jest ładniejsze i bardziej estetyczne od zwykłego wykończenia maszynowego (co jest powszechne na rynku), to też lepiej chroniące śpiworek. To ważne, gdyż to właśnie w tych miejscach śpiworek najmocniej pracuje. To tam jest narażony na przetarcia, rozerwania, pęknięcia. Miej to na uwadze, dokonując wyboru śpiworka do wózka.
W modelach do spacerówki zastosowaliśmy dodatkowe trzymanie śpiworka w wózku – specjalną zakładkę, która przeciwdziała przemieszczaniu się śpiworka w spacerówce. W modelu z futerkiem także trok opasający siedzisko — dla maksymalnej stabilizacji śpiworka.
Te rozwiązania sprawiają, że nawet największa wiercipiętka będzie bezpieczna podczas Waszych codziennych, dłuższych czy krótszych wypraw.
Dla maksymalnej wygody i bezpieczeństwa Twojego dziecka – we wszystkich śpiworkach Lela Blanc możesz zastosować poduszkę antywstrząsową Koniczynkę® typu motylek. Stosując tę poduszkę dodatkowo chronisz główkę malucha podczas spacerów po nierównej nawierzchni.

Design

Bogactwo modeli, kolorów, rozmiarów…
W zależności, czy szukasz śpiworka w jednolitych barwach, tak, aby komponował się kolorystycznie z wózkiem, czy czegoś żywszego — aby ten wózek rozweselić, możesz wybierać w Lela Blanc z ofert kilkudziesięciu pozycji. Jednocześnie wszystkie zachowują techniczne zalety śpiworka zimowego, w połączeniu ze stylem i miękkością charakterystyczną dla Lela Blanc.
Część naszych śpiworków, zarówno te do gondoli, jak i do spacerówki wykończona została najwyższej jakości, włoskim, eleganckim, mięsistym, ekologicznym futerkiem. Prima sort!

Do gondoli, do spacerówki, a może z regulacją rozmiaru?

Wybierając model, kierujesz się nie tylko walorami estetycznymi, technicznymi rozwiązaniami — ale w pierwszej kolejności — rozmiarem śpiworka do wózkaW ofercie posiadamy zarówno śpiworki do gondoli, jak i śpiworki do spacerówki. Zarówno jedne, jak i drugie, dzięki kształtowi, rozmiarowi, jaki i systemowi uniwersalnym otworów na pasy – dostosowane są do większości wózków na rynku. Przechodząc z gondoli do wózka spacerowego – większy śpiworek będzie naturalną kontynuacją wcześniejszego. Sprawdzony, idealnie wpisujący się w potrzeby Twoje i Twojego smyka.

Oczywiście możesz zdecydować się na tylko jeden śpiworek na cały “okres wózkowy”, na wszystkie lata w gondoli i spacerówce. Z Lela Blanc możesz to uczynić. Śpiworki do spacerówki dzięki systemowi kołków łatwo podpiąć, skracając go do rozmiarów wózka mniejszego. Kiedy Twój szkrabek urośnie – śpiworek dostosuje się do jego wzrostu. Jest naprawdę w czym wybierać.

Zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą śpiworków do wózka Lela Blanc:

Śpiworki do gondoli i fotelika:

— Wersja zimowych śpiworków do wózka z futerkiem – model pikowany idealny do wózka głębokiego oraz do fotelika samochodowego typu ‘kołyska’ (do nosidełka)
— Śpiworek do wózka z futerkiem — model idealny do wózka głębokiego, do fotelika samochodowego typu ‘kołyska’ (do nosidełka) oraz na sanki. Przemyślane rozwiązania z maksymalną funkcjonalnością, komfortem i bezpieczeństwem, dbałość o szczegóły, wysoka jakość.
— Śpiworek do wózka z minky lub z velvetem – śpiworek idealny do wózka głębokiego i do fotelika samochodowego typu ‘kołyska’ (do nosidełka). Przemyślane rozwiązania z maksymalną funkcjonalnością, komfortem i bezpieczeństwem, dbałość o szczegóły, wysoka jakość.

Śpiworki do spacerówki:

— Wersja zimowych śpiworków do wózka z futerkiem, model pikowany do spacerówki.
— Śpiworek do wózka z futerkiem, model z regulacją rozmiaru 4w1. Przemyślane rozwiązania z maksymalną funkcjonalnością, komfortem i bezpieczeństwem, dbałość o szczegóły, wysoka jakość.
— Śpiworek do wózka z minky lub z velvetem – śpiworek do spacerówki z regulacją rozmiaru 4w1. Przemyślane rozwiązania z maksymalną funkcjonalnością, komfortem i bezpieczeństwem, dbałość o szczegóły, wysoka jakość.

Aktualizacja 2023

Podobne wpisy