Pościel z wypełnieniem – Zobacz kategorie

Sprawdź Nowości 2022 rok! Modne i stylowe wzory i kolory pościeli dziecięcej i dla dorosłych. Tu znajdziesz pościel z wszytym na stałe wypełnieniem dla dzieci i dorosłych. To bardzo wygodne i zdrowie rozwiązanie. Po prostu “ready to use” – szybko gotowy do użycia. W ten sposób oszczędzamy czas na zmianę poszewek, pierzemy całą pościel wraz z wypełnieniem i uzyskujemy odświeżenie i czystość. Pozbywamy się kurzu i pyłków i nic nie gromadzi się w trudnodostępnych zakamarkach.. Idealnie rozwiązanie dla wrażliwych organizmów dzieci, a nawet dla osób z atopowym zapaleniem skóry AZS.
Pościel Lela Blanc jest projektowana i produkowana wyłącznie w Polsce z najwyższej jakości materiałów. Od 10 lat pościel z wypełnieniem Lela Blanc jest doceniana przez rodziców i dzieci.

ARTYSTYCZNA, NIEBANALNA I EKSKLUZYWNA POŚCIEL Z WYPEŁNIENIEM LELA BLANC

Moment zasypiania powinien kojarzyć się dzieciom z najmilszymi chwilami w ciągu dnia. Dbamy przecież, aby sny naszych skarbów były beztroskie i spokojne. Aby sny były dobrym i magicznym światem. i ulubione miejsce daje maluszkowi poczucie bezpieczeństwa i bliskości. Sposób wyposażenia łóżeczka niemowlęcego ma na to duży wpływ. Bezpieczne Mięciutka pościel w pięknym wzorze sprawia, że kącik do zasypiania jest przytulny. Unikalna, bajkowa pościel dziecięca Lela Blanc cudownie prezentuje się w każdym dziecięcym łóżeczku. Wystarczy spojrzeć na wyjątkową i luksusową pościel Lela Blanc z dziełami polskich artystów dla dzieci. Dostępne są wzory pościeli dla dziewczynki i dla chłopca.

SZEROKI WYBÓR POŚCIELI DLA NIEMOWLĄT, DLA PRZEDSZKOLAKÓW I DLA DOROSŁYCH

Nasza mięciutka pościel z wypełnieniem dostępna jest w 4 rozmiarach: 60×80, 90×120, 100×135, 140×200. Pościel dziecięca jest odpowiednia do gondoli, do kołyski, do łóżeczka, do żłobka i do przedszkola.
Pościel Lela Blanc przeszła restrykcyjne testy Instytutu Matki i Dziecka, otrzymując najwyższe oceny bezpieczeństwa. Dzięki wszytemu na stałe antyalergicznemu wypełnieniu uzyskujemy wygodne rozwiązanie – całość pierze się w pralce, dzięki czemu zachowanie czystości jest łatwe. Ważne również dla alergików. A jeśli nie lubisz przebierać poszewek z kołdry, to jest to dla Ciebie wprost idealny i wymarzony sposób, aby tego uniknąć :D.
Pościel Lela Blanc jest całoroczna. Dodatkowo na letnie upały proponujemy otulacze bambusowe ze względu na ich wyjątkowe właściwości. Naprawdę trudno się bez nich obyć. Dostępne są rozmiary dla noworodków i niemowląt, dla przedszkolaków, starszych dzieci i dla dorosłych.

Nasza najwyższej jakości pościel z wypełnieniem Lela Blanc jest doceniana od 9 lat przez rodziców i dzieci. Pościel Lela Blanc jest produkowana w Polsce z najwyższej jakości, miękkich i przytulnych materiałów.

Życzymy pięknych snów z Lela Blanc! 

Aktualizacja 2023