Poduszki do wózka – Zobacz kategorie

Szukasz poduszki do wózka? Sprawdź Nowości 2022 – piękne wzory i kolory poduszek antywstrząsowych do wózka idealnych dla dziewczynek i dla chłopców.. Jest bardzo bezpieczna – przeszła restrykcyjne testy bezpieczeństwa w Instytucie Matki i Dziecka. I jest od ponad 9 lat używana i doceniana przez rodziców i dzieci. Przede wszystkich jest bezpieczna i dostosowana do anatomii dziecka. Specjalnie wyprofilowana — zapewnia dziecku komfort w spacerówce, w gondoli i w foteliku samochodowym. Niweluje wstrząsy i odchylenia oraz utrzymuje główkę dziecka w odpowiedniej pozycji podczas jazdy wózkiem lub samochodem.
Poduszki do wózka Lela Blanc są produkowane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. 

BEZPIECZNA PODUSZKA ANTYWSTRZĄSOWA „KONICZYNKA” OD LELA BLANC

Poduszka antywstrząsowa „Koniczynka” ® Lela Blanc przeszła restrykcyjne testy bezpieczeństwa Instytutu Matki i Dziecka IMiD i otrzymała najwyższe oceny. Warto zwrócić na to uwagę przy wyborze poduszki dla swojego maleństwa, ponieważ bezpieczeństwo i zdrowie dziecka jest najważniejsze.
Jest specjalnie wyprofilowana. Ma specjalnie opracowaną, optymalną budowę, która – w odróżnieniu od zwykłych poduszek typu motylek – jest dostosowana do anatomii dziecka. Jest polecana dla niemowląt, noworodków – w tym również wcześniaków – od pierwszych chwil życia. Nasza poduszka nie naraża odcinka układu kostno-mięśniowego odcinka szyjnego kręgosłupa niemowląt na zniekształcenia. Niweluje wstrząsy i odchylenia podczas jazdy wózkiem lub samochodem w foteliku samochodowym. Zapobiega także drobnym mikrourazom i uderzeniom główką dziecka w trakcie procesu stabilizacji głowy (przypadającej na 4-8 miesiąc życia, w zależności od indywidualnego rozwoju dziecka).
Naszej poduszki chętnie używają też starsze smyki, a także dorośli na podróż.

PODUSZKA ANTYWSTRZĄSOWA LELA BLANC TO KOMFORT I WYGODA DLA DZIECKA

Poduszka składa się z trzech części – prawie płaska na środku i delikatnie wypełniona w skrzydełkach po bokach. Dzięki temu delikatnie przytrzymuje główkę dziecka podczas jazdy wózkiem lub w foteliku samochodowym. Dlatego jest wymarzoną i zdrową poduszką do wózka na spacery oraz na podróż. Wspaniale sprawdza się na spacerach w spacerówce i w gondoli. Równie chętnie rodzice używają jej w domu na przewijaku czy podczas zabawy lub drzemki w ciągu dnia w towarzystwie dorosłego opiekuna.
Poza tym jest po prostu piękna i stylowa i jest fantastyczną ozdobą wózka.

Poduszkę wykonujemy z miękkich i przyjemnych w dotyku materiałów, które są miękkie, lekkie, przewiewne i chłonne. Świetnie wchłaniają pot i nie podrażniają delikatnej skóry maleństwa. Z jednej strony jest najwyższej jakości miękka tkanina bawełniana 100% lub bambusowa 100%, a z drugiej strony oryginalne mięciutkie minky lub velvet. W środku jest antyalergiczne wypełnienie. Dostępna jest w wielu niebanalnych, pięknych wzorach.

Jest dopasowana do wkładki do wózka Lela Blanc, z którą tworzy atrakcyjny, praktyczny zestaw. Poduszkę łączymy z wkładką do wózka za pomocą specjalnej opaski. Wkładka z poduszką do wózka są dostępne również w zestawie.

Polecamy również płaską poduszkę z uszkami w kształcie króliczka lub słonika. Poduszka jest grubości kołderki dziecięcej. Nie powoduje niepożądanych odchyleń główki dziecka. Poduszka świetnie spisuje się jako poduszka do wózka lub do łóżeczka, podkład pod główkę.

PRAKTYCZNY I PRZYDATNY PREZENT DLA DZIECKA

Poduszka antywstrząsowa do wózka oraz płąska poduszka to również przydatny i niezobowiązujący prezentem dla dziecka na różne okazje lub bez okazji. Również w komplecie z wkładką do wózka. Dostępnych jest wiele wzorów poduszek antywstrząsowych dla dziewczynki i dla chłopca.

Aktualizacja 2022