Poduszki do wózka – Zobacz kategorie

Bezpieczna poduszka antywstrząsowa “Koniczynka” do wózka od Lela Blanc

Szukasz poduszki do wózka? Sprawdź nasze piękne wzory i kolory poduszek antywstrząsowych do wózka idealnych dla dziewczynek i dla chłopców.
Poduszka antywstrząsowa „Koniczynka” ® Lela Blanc od 10 lat jest używana i doceniana przez rodziców i dzieci.
Przede wszystkim jest bardzo bezpieczna: Przeszła restrykcyjne testy bezpieczeństwa i wytrzymałości w Instytucie Matki i Dziecka IMiD i otrzymała w nich najwyższe oceny. Warto zwrócić na to uwagę przy wyborze poduszki dla swojego maleństwa, ponieważ bezpieczeństwo i zdrowie dziecka jest najważniejsze.
Poduszka ma specjalnie opracowaną, optymalną budowę, która – w odróżnieniu od zwykłych poduszek typu motylek – jest dostosowana do anatomii dziecka. Jest specjalnie wyprofilowana. Jest polecana dla niemowląt, noworodków – w tym również wcześniaków – od pierwszych chwil życia. Nasza poduszka nie naraża odcinka układu kostno-mięśniowego odcinka szyjnego kręgosłupa niemowląt na zniekształcenia. Niweluje wstrząsy i odchylenia oraz utrzymuje główkę dziecka w odpowiedniej pozycji podczas jazdy wózkiem w spacerówce i w gondoli lub samochodem w foteliku samochodowym. Zapobiega także drobnym mikrourazom i uderzeniom główką dziecka w trakcie procesu stabilizacji głowy (przypadającej na 4-8 miesiąc życia, w zależności od indywidualnego rozwoju dziecka).
Zapewnia dziecku komfort w spacerówce, w gondoli i w foteliku samochodowym. Naszej poduszki chętnie używają też starsze smyki, a także dorośli na podróż.
Poduszki do wózka Lela Blanc są produkowane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. 

Poduszka antywstrząsowa do wózka Lela Blanc to komfort i wygoda dla dziecka

Poduszka antywstrząsowa typu “motylek” składa się z trzech części – prawie płaska na środku i delikatnie wypełniona w skrzydełkach po bokach. Dzięki temu delikatnie przytrzymuje główkę dziecka podczas jazdy wózkiem lub w foteliku samochodowym. Dlatego jest wymarzoną i zdrową poduszką do wózka na spacery oraz na podróż. Wspaniale sprawdza się na spacerach w spacerówce i w gondoli. Równie chętnie rodzice używają jej w domu na przewijaku czy podczas zabawy lub drzemki w ciągu dnia w towarzystwie dorosłego opiekuna.
Poza tym jest po prostu piękna i stylowa i jest fantastyczną ozdobą wózka.

Poduszkę wykonujemy z miękkich i przyjemnych w dotyku materiałów, które są miękkie, lekkie, przewiewne i chłonne. Świetnie wchłaniają pot i nie podrażniają delikatnej skóry maleństwa. Z jednej strony jest najwyższej jakości miękka tkanina bawełniana 100% lub bambusowa 100%, a z drugiej strony oryginalne mięciutkie minky lub velvet. W środku jest antyalergiczne wypełnienie. Dostępna jest w wielu niebanalnych, pięknych wzorach.

Jest dopasowana do wkładki do wózka Lela Blanc, z którą tworzy atrakcyjny, praktyczny zestaw. Poduszkę łączymy z wkładką do wózka za pomocą specjalnej opaski. Wkładka z poduszką do wózka są dostępne również w zestawie.
Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości – do kompletu na letnie spacery proponujemy również otulacz bambusowy.

Polecamy również płaską poduszkę z uszkami w kształcie króliczka lub słonika. Poduszka jest grubości kołderki dziecięcej. Nie powoduje niepożądanych odchyleń główki dziecka. Poduszka świetnie spisuje się jako poduszka do wózka lub do łóżeczka, podkład pod główkę.

Praktyczny i przydatny prezent dla dziecka

Poduszka antywstrząsowa do wózka oraz płaska poduszka to również przydatny i niezobowiązujący prezentem dla dziecka na różne okazje lub bez okazji. Również w komplecie z wkładką do wózka. Dostępnych jest wiele wzorów poduszek antywstrząsowych dla dziewczynki i dla chłopca.

Aktualizacja 2023