Otulacze i kocyki – Zobacz kategorie

Ekskluzywne, piękne, a także antyalergiczne i bezpieczne bambusowe kocyki, otulacze, pościel i pieluszki

Bambusowe okrycia są z wielką ochotą używane latem. Są wręcz “must have” wyprawki na lato dla noworodków, niemowląt i starszych dzieci. Dla dorosłych również :). Przede wszystkim nasze bambusowe okrycia dają 100% komfortu i funkcjonalności. Z jednej strony są to piękne, stylowe i ekskluzywne akcesoria. Dbamy o to, aby pięknie się prezentowały i cieszyły oko.
Z drugiej strony w bambusowych kocykach, otulaczach, pościeli i kocykach można odczuć maksimum niesamowitych właściwości tkaniny bambusowej. Nasze akcesoria bambusowe wykonujemy w całości z tkaniny bambusowej 100% bez żadnej domieszki, To 100% bambus.
Lekkość i delikatność tkaniny bambusowej gwarantuje, że okrycia bambusowe są niesamowicie przyjemne i miłe nawet dla wrażliwej skóry i nie powodują podrażnień. Są również zalecane przy atopowym zapaleniu skóry AZS. Ponadto są antyalergiczne i antybakteryjne.
Są doskonałym rozwiązaniem na upalne, jak na na chłodne dno. Mają właściwości termoregulacyjne, co oznacza, że kiedy jest cieplej, to otulają lekkim chłodem, chronią przed przegrzaniem i potliwością oraz dają poczucie temperatury niższej o 2 stopnie. Z kolei kiedy jest chłodniej, dzięki dobrej izolacji utrzymują przyjemne ciepło. Dodatkowo fantastycznie spisują się na spacerach, ponieważ pochłaniają promienie UV. Są bardzo chłonne – o 60% lepiej niż bawełną chłoną wodę i pot.

Pościel, otulacze i kocyki bambusowe w kilku rozmiarach dla noworodków, niemowląt, starszych dzieci i dla dorosłych

Tu znajdziesz bambusowe otulacze, kocyki, pieluszki, pościel i pierwsze przytulanki doudou.
Ponadto na letnie spacery proponujemy bambusowe wkładki do wózka , bambusowe poduszki antywstrząsowe i płaskie poduszki do wózka głębokiego oraz bambusowe nakrycia głowy: chustki z daszkiem i szerokie opaski na gumkę, a także bambusowe apaszki na szyję.

Właściwości bambusa:

– 3A: a więc antyalergiczne, antybakteryjne i antygrzybiczne
– Dezodorujące, czyli pochłania i neutralizuje zapachy, dając uczucie świeżości i komfortu
– Termoregulacyjne, czyli, że przy wysokich temperaturach daje uczucie przyjemnego chłodu, utrzymując temperaturę o 2 stopnie niższą od temperatury otoczenia, przy niższych – przyjemnego ciepła
– Higroskopijne – bardzo wysoka absorpcja wody – o 60% więcej niż bawełna
– Pochłania promienie UV, a więc to doskonały wybór na spacery w słoneczne dni.

Aktualizacja 2023