XL – Otulacze i koce dla dorosłych – Zobacz kategorie

Szukasz śpiworka do wózka? Wybierz śpiworek do wózka od Lela Blanc – Jest ciepły, przytulny, wygodny, wodoodporny, wiatroodporny. A przy tym jest nowoczesny, przepiękny i stylowy – dla dziewczynek i dla chłopców. Śpiworek idealnie sprawdzi się na chłodne jesienne i zimowe dni. Do wyboru również śpiworki do wózka z mięciutkim futerkiem, z kożuszkiem.

LELA BLANC

Kiedy planujesz zimowe spacery z maluszkiem, musisz pamiętać o odpowiednim przygotowaniu. Zimowe spacery są ważne. Hartują maluszka i wzmacniają jego odporność. Dzięki temu jego organizm lepiej chroni się przed infekcjami. Nie powinno się więc rezygnować ze spacerów, kiedy jest chłodniej.

PRAKTYCZNY, PRZYDATNY ORAZ GUSTOWNY I EKSKLUZYWNY PREZENT DLA DZIECKA

Śpiworek do wózka i mufka do wózka Lela Blanc często jest wybierany jako prezent na baby shower, dla świeżo upieczonych, dla narodziny czy na roczek. Dostępnych jest wiele wzorów i kolorów śpiworków: i stonowane, monokolorystyczne, i dziecięce, dla dziewczynki i dla chłopca.
Do śpiworka do wózka dołączana jest mocna bawełniana torba z logo Lela Blanc. Worek jak nabardziej nadaje się do późniejszego wykorzystania. Wspieramy ekologiczne wybory!

Życzymy pięknych spacerów z Lela Blanc! 

Aktualizacja 2022