Chustki, opaski, frotki – Zobacz kategorie

Tutaj znajdziesz drobne akcesoria na głowę — chustki, opaski, frotki — które założysz w szybki i łatwy sposób, a które zapewniają dużą wygodę i komfort.

Bambusowe nakrycia głowy dla dzieci i dla dorosłych dają ulgę podczas upałów

Bambusowe nakrycia głowy na lato dla dzieci i dla dorosłych to świetny wybór dla rodziców, którzy poszukują ekologicznych o przyjaznych dla skóry opcji dla swoich pociech i dla siebie. Przede wszystkim bambus jest materiałem, który jest niezwykle przyjemny w dotyku, miękki, lekki i oddychający. Dlatego tkanina bambusowa jest absolutnie genialna na upały.
Nasze produkty bambusowe są wykonane wyłącznie z tkaniny bambusowej 100%, bez żadnych domieszek.
Przede wszystkim bambusowe chustki z daszkiem i bambusowe opaski na głowę są niezwykle miękkie i przyjemne w dotyku. Ich niesamowita lekkość, zwiewność i miękkość sprawia, że świetnie nadają się na letnie dni i nie podrażniają rozgrzanej skóry. Jednocześnie zmniejszają uczucie przegrzania i pocenia: – po pierwsze utrzymuje temperaturę o 2 stopnie niższą od otoczenia, rewelacyjnie pochłania wodę i pot, a ponadto pochłania promienie UV. Dlatego też bambusowe nakrycia głowy są genialnym i absolutnie idealnym rozwiązaniem na wiosnę i letnie upały.
W naszej ofercie znajdziesz także chustki i opaski, które mają z tyłu gumkę. Dlatego też świetnie ćwiczą samodzielność dziecka w samodzielnym ubieraniu się i pozwalają mu samodzielnie przygotować do wyjścia z domu czy z przedszkola. Dodatkowo są fantastycznym rozwiązaniem dla niemowląt leżących w wózku na spacerach, ponieważ płaska gumka nie uwiera z tyłu główki.
Modna mama często chce stworzyć taki sam stylowy outfit dla dziecka i dla siebie. Właśnie dlatego przygotowaliśmy opaski na głowę w kilku rozmiarach: w niemowlęcym, dla starszaków i dla dorosłych. Możesz więc zamówić taką samą opaskę dla siebie i dla swojej córeczki.
Podsumowując: bambusowe akcesoria na głowę to nie tylko modny i na czasie gadżet, ale dodatkowo chroniący przed słońcem i upałem.

Szeroka oferta bambusowych nakryć głowy dla dzieci i dla dorosłych: chustki, opaski, frotki

Do wyboru proponujemy:
chusty z daszkiem z gumką z tyłu lub z wiązaniem,
chustki trójkątne – które można zawiązać na główce lub na szyjce jako wiosenno-letnią apaszkę,
szerokie opaski z gumką dla dzieci i dla mam,
opaski typu pin-up – dla dzieci i dla mam.
Wszystkie one zapewniają skuteczną ochronę przed słońcem, chroniąc delikatną skórę dzieci i dorosłych przed szkodliwym promieniowaniem UV.  Dostępne są w wielu różnych stylach i kolorach, mogą być więc dopasowanej do każdej stylizacji i gustu.
Ponadto w tej sekcji znajdziesz również stylowe i wygodne gumki do włosów scrunchie, w tym także ze stylową kokardką.

Do kompletu do bambusowego nakrycia głowy proponujemy także na lato inne akcesoria bambusowe do wózka, na spacer i do spania: kocyk bambusowy, otulacz bambusowy, pościel bambusową lub bambusową wkładkę do wózka.

Aktualizacja 2023