Lekkie kocyki – Zobacz kategorie

Lekkie kocyki dla niemowląt, przedszkolaków i dla dorosłych.

Lekkie i cienkie kocyki bez wypełnienia są świetne na sezon wiosenny i letni d spania oraz relaksu i odpoczynku. Kocyki w wersji “light” są również idealnym rozwiązaniem dla osób, które lubią się otulać, ale nie chcą być przytłoczone grubszymi warstwami.
Wśród tego typu produktów warto zwrócić uwagę na koce bawełniane z minky, koce bambusowe z velvetem oraz na otulacze bambusowe, które dostępne są w różnych rozmiarach, w tym dla niemowlaka 75×100 cm, dla przedszkolaka 110×140 cm oraz dla starszego dziecka i dla dorosłych 150×200 cm.

Szeroka oferta letnich kocyków: kocyki bawełniane i bambusowe oraz otulacze bambusowe.

Letnie, cienkie kocyki w wersji z minky lub z aksamitnym velvetem to wyjątkowo miękkie i przyjemne w dotyku produkty, wykonane z wysokiej jakości bawełny i miękkiego, przytulnego, oryginalnego pluszu. Takie koce są lekkie, a zarazem zapełniają komfort i ciepło. Są doskonałym wyborem na letnie wieczory, kiedy potrzebujemy się przykryć czymś oddychającym, lekkim i przyjemnym w dotyku. Koce Lela Blanc ze stylowymi, niebanalnymi wzorami dodają wnętrzu uroku i pozytywnej energii. Dostępne są letnie kocyki dla dziewczynek i dla chłopców.
Do wyboru proponujemy także bambusowe koce z velvetem, które są połączeniem otulacza bambusowego z lekkim kocykiem. Wyróżniają się przede wszystkim swoją miękkością i zwiewnością. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości bambusa 100% zapewniają nie tylko przyjemność użytkowania. Bambus to bowiem materiał antybakteryjny i antygrzybiczny, który zapewnia uczucie czystości i świeżości. Przewiewne kocyki bambusowe z velvetem sprawdzają się doskonale w roli lekkiej kołdry, jak i koca do przytulania, nawet latem.
Dodatkowo na ciepłe dni i noce późną wiosną i latem proponujemy kocyki muślinowe oraz otulacze bambusowe ze względu na ich wyjątkowe właściwości. Mają formę większych chust, które idealnie otulają ciało dziecka i dorosłego. Otulacz bambusowy zapewnia latem ochronę przed wiatrem, chłodem i nadmiernym nasłonecznieniem, a przy tym nie powoduje uczucia duszenia czy przegrzania. Naprawdę trudno się bez nich obyć. Otulacze bambusowe występują w różnych rozmiarach, co pozwala na dopasowanie produktu do wieku i potrzeb użytkownika.
Koce “light” i otulacze nie tylko zapewniają komfort i przyjemność z użytkowania, ale także korzystnie wpływają na delikatną skórę.

Lekkie kocyki i otulacze Lela Blanc są produkowane w Polsce z najwyższej jakości materiałów.

Aktualizacja 2023