Kocyki, poduszki – Zobacz kategorie

Szeroka oferta zawierająca maty, kocyki i poduszki dla dzieci i dla dorosłych. W tej kategorii znajdziesz najmilsze w dotyku, miękkie i puszyste kocyki i poduszki dla dzieci i dorosłych, w tym wiele rodzajów poduszek o różnych funkcjonalnościach. Kliknij wybraną kategorię, aby zobaczyć produkty w różnych wzorach. O naszych kocykach i poduszkach możesz przeczytać u dołu tej kategorii pod listą produktów.

Kocyki dla dzieci i dla dorosłych

Kategoria kocyków bawełnianych i bambusowych z minky i velvetem to różnorodna oferta kocyków dostępnych w różnych rozmiarach i kolorach. Zatem do wyboru proponujemy lekkie kocyki bez wypełnienia na wiosnę i lato oraz ciepłe kocyki z wypełnieniem na chłodniejsze dni. Dostępne są kilku rozmiarach: dla noworodków i dla niemowląt, dla przedszkolaków i starszych dzieci oraz dla dorosłych.
Kocyki bawełniane i bambusowe są wykonane z naturalnego materiału, co sprawia, że są miękkie, przewiewne i przyjemne w dotyku i delikatne dla skóry. Kocyki bambusowe posiadają dodatkowo właściwości antybakteryjne. Ponadto minky i velvet gwarantują połączenie miękkiego i przyjemnego materiału z eleganckim wyglądem. Dodatkowo na późną wiosnę i lato proponujemy otulacze bambusowe ze względu na ich wyjątkowe właściwości. Naprawdę trudno się bez nich obyć.
Maty piknikowe to idealne rozwiązanie na spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Są lekkie i łatwe do przenoszenia, a także duże, miękkie, wygodne i wodoodporne.

Funkcjonalne poduszki dla dzieci i dla dorosłych

Rozpoczynając od wysokich, ośmiocentymetrowych poduszek na krzesło dla dzieci. Są to specjalnie zaprojektowane poduszki, które pozwalają dzieciom na wygodne i stabilne siedzenie przy stole i przy biurku.
Proponujemy także poduszki do karmienia, które są przeznaczone dla matek karmiących i pozwalają na wygodne i bezpieczne kamienie niemowlęcia.
Poduszki antywstrząsowe „Koniczynka” typu „motylek” do wózka to poduszki, które redukują wstrząsy podczas jazdy, a także zapewniają dziecku więcej komfortu w wózku na spacerze oraz w foteliku samochodowym w czasie podróży. Dostępne są również płaskie poduszki do gondoli dla niemowląt w kształcie słoników, czy zagłówki podróżne, typu rogal podróżny.
Różne rodzaje poduszek to między  innymi poduszki jaśki, które są przeznaczone dla młodszych i starszych dzieci.
Pierwsze przytulanki “doudou” dla noworodków to unikalny produkt, który pozwala maluszkowi zachować bliskość z mamą nawet wtedy, gdy jest ona poza domem. Przytulanka pozwala na przenoszenie zapachu mamy, dzięki któremu dziecko czuje jej obecność. Ponadto przytulanka są wykonane z mięciutkiego materiału muślinowego – bawełnianego lub bambusowego, co zapewnia dodatkowy komfort dla dziecka. Maluszki uwielbiają więc wtulać się w mięciutkie “doudou”. To absolutnie idealny prezent dla noworodka i jego rodziców: na narodziny, na babyshower czy z okazji pierwszej wizyty u maluszka.

Aktualizacja 2023