Maty piknikowe – Zobacz kategorie

Szeroki wybór praktycznych i wodoodpornych mat piknikowych.

Maty piknikowe Lela Blanc są dostępne w dwóch rozmiarach: dużego rodzinnego koca piknikowego, która może służyć również jako mata do zabawy oraz małej maty dziecięcej – przewijaka. Świetne na pikniki, do ogrody, na plażę. Idealnie spełnia również funkcję maty do zabawy rozłożone w salonie czy pokoju dziecięcym.

Pikniki i plażowanie to idealna okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Jednym z ważniejszych elementów każdego udanego pikniku jest duża wodoodporna mata piknikowa. Taki koc piknikowy jest niezastąpiony dla rodzin, które chcą spędzać razem czas na pikniku i wypoczynku na świeżym powietrzu. Dzięki niemu cała rodzina może swobodnie usiąść na trawie czy piasku, ciesząc się piknikową atmosferą i plażową atmosferą. Od spodu mata jest wodoodporna, co jest ważne podczas pikników na trawie, gdzie zwykle występuje rosa, wilgoć… lub na mokrym piasku na plaży. Jest także w środku jest delikatnie wypełniona, dzięki czemu jest miękka i przyjemnie na niej usiąść. Na zewnątrz Koce piknikowe Lela Blanc są również lekkie i łatwe do przenoszenia. Dzięki temu można je z łatwością zabrać na każdy piknikowy wypad.
Oprócz tego proponujemy matę piknikową w małym, dziecięcym rozmiarze. Jest miękka i przyjemna dla skóry dziecka, delikatnie wypełniona i wodoodporna. Jest idealna dla niemowląt. Świetnie spisuje się na rodzinnych wypadach poza domem, ale także jako klasyczny, atrakcyjny przewijak do zmiany pieluszki lub podkład u lekarza.

Do wyboru proponujemy maty piknikowe w wielu stylowych i niebanalnych wzorach.

Aktualizacja 2023