Akcesoria do wózka – Zobacz kategorie

Sprawdź nasze praktyczne, wygodne i funkcjonalne akcesoria do wózka.

Akcesoria do wózków dziecięcych towarzyszą rodzicom i maluszkom przez cały rok. Sezon wiosenno-letni oraz zimowy to okresy, kiedy szczególnie zwracamy na nie uwagę. Sprawdź akcesoria, dzięki którym spacery zawsze są przyjemnością, niezależnie od pogody. Nie ma nic ważniejszego niż bezpieczeństwo i komfort dziecka, również podczas spacerów
Nasz akcesoria do wózka zapewniają dziecku ochronę, bezpieczeństwo, komfort i wygodę, a wózek wygląda pięknie i stylowo. Odpowiednie akcesoria na jesień i zimę oraz na wiosnę i lato. Pasują i do spacerówki, i do gondoli, a także do fotelika samochodowego, typu kołyska.

Przegląd przydatnych akcesoriów do wózka

Wkładki do wózka to akcesoria, które zapewniają dziecku wygodę i komfort oraz chronią wózek przed zabrudzeniem. Wiosną i latem warto postawić na przewiewne wkładki, wykonane z materiałów miękkim i oddychających, takich jak bawełna i bambus. Do wyboru proponujemy więc wkładki do wózka bawełniane i wkładki do wózka bambusowe. Zmniejszą odczucie przegrzania, wchłoną pot i nie podrażnią delikatnej skóry. Dodatkowo na wiosnę i lato świetnie spisują się lekki bambusowe kocyki oraz bambusowe otulacze. Proponujemy również bambusowe akcesoria na główkę: szerokie opaski na głowę oraz chustki z daszkiem.
Ponadto na wiosnę, wczesną jesień i chłodniejsze letnie wieczory genialnie spisuje się śpiworek wiosenny do wózka Lela Blanc, który jest połączeniem klasycznej wkładki do wózka z jej standardowym kształtem z przypinaną na zamek miękką i lekką kapą, która okryje delikatnie maluszka. A na szyjkę – delikatna i miękka apaszka dziecięca, z regulacją, zapinana na napki.
Zimą natomiast warto zmienić wyposażenie wózka na ciepłe, grube, puszyste i wiatroodporne akcesoria, czyli na śpiworki do wózka, które ochronią przez zimnem i wiatrem. Do kompletu warto dobrać w tym samym wzorze mufki na ręce, które zakłada się na kierownicę wózka. Mufka świetnie sprawdza się na spacerze z maluchem. Nie ma potrzeby ciągłe ściągania i zakładania ciasnych rękawiczek, a dłonie są przyjemnie otulone ciepłem.
Zarówno wkładki, jak śpiworki do wózka Lela Blanc są przystosowane, aby zamocować do nich poduszki antywstrząsowe. Zabezpieczają one dziecko przd wstrząsami, drganiami i mikrowstrząsami podczas jazdy po nierównych drogach. Poduszki te są szczególnie ważne na trudniejszym terenie, takim jak łąki, parki czy lasy. Dzięki nim dziecko będzie mogło spać spokojnie i bezpiecznie. Ponadto do gondoli proponujemy zupełnie płaskie poduszki dla noworodka.

Aktualizacja 2023