Wyprawka do przedszkola – Zobacz kategorie

Wyprawka do przedszkola powinna zawierać kilka podstawowych elementów.

Kiedy myślimy “wyprawka do przedszkola” — do głowy wpada nam przede wszystkim wygodny i trwały leżaczek. Ale przecież nie tylko. Także niezbędnymi i równie ważnymi elementami są: pościel, koc, poduszka i prześcieradło, które zapewnią dziecku ciepło i komfort podczas drzemki. Dodatkowo warto zaopatrzyć się w worek, aby po leżakowaniu spakować pościel dziecka. Personalizacja, czyli podpisanie rzeczy małego szkraba, również jest istotna.

Wyprawka do przedszkola od Lela Blanc – kompleksowa, wygodna i funkcjonalna. Zawiera wszystko, czego potrzebuje Twoje dziecko.

Tych wiele produktów z wyprawki do przedszkola można jednak zastąpić naszym jednym, kompaktowym zestawem. W Lela Blanc proponujemy bowiem komplet ze śpiworkiem do przedszkola i żłobka. To produkt z niezbędnymi akcesoriami, które z powodzeniem zastępują szereg osobnych produktów. Nie musisz już więc kupować osobnego prześcieradła, poduszki i pościeli, koca i opakowania. Wszystko masz w zestawie: dwustronny, bawełniany lub bambusowy śpiworek jest na stałe zszyty z poduszką (zastępuje on tradycyjną kołdrę, poduszkę i prześcieradło) oraz duży, bawełniany, przewiewny worek z identyfikatorem, na którym możesz wpisać imię dziecka. Ponadto śpiworek jest zapinany, dzięki czemu malec nie okrywa się i nie wyziębia w czasie snu.
Oprócz tego proponujemy ciepły koc dla przedszkolaka o wymiarach 110×140 cm z dużą, bawełnianą poduszką 40×60 cm oraz przewiewne, bawełniane worki na ubrania na zmianę lub na kapcie. Możesz również zaopatrzyć się w samodzielny kocyk przedszkolaka.

Lela Blanc zapewnia więc wszystko, co jest potrzebne do komfortowego leżakowania w przedszkolu małemu zdobywcy. Produkty te zapewniają nie tylko wygodę. Własne, atrakcyjne i mięciutkie akcesoria dodają również pewności siebie w czasie adaptacji w przedszkolu.

Ale przecież nie tylko dzieci w przedszkolu i w żłobku odkrywają się wiercą w czasie spania. Zestaw z dwustronnie bawełnianym śpiworkiem to fantastyczne rozwiązanie również jako pościel do spania w domu i na wyjazdach, a także dla starszych dzieci. Dlatego do wyboru masz trzy rozmiary śpiworków z poduszką:
— 60×120 cm — śpiworek malucha — idealnie dopasowany do łóżeczka dziecięcego o wymiarach 120×60 cm oraz do żłobka,
— 70×115 cm — śpiworek juniora — specjalnie dla stworzony dla przedszkolaka,
— 77×135 cm — śpiworek starszaka — odpowiedni dla dzieci nawet do 10 lat! Przecież nie tylko maluszki odkrywają się wiercą w czasie spania 🙂

Ciesz się długo jakością Twojej wyprawki przedszkolaka oraz innych produktów Lela Blanc :).
Dbaj o nie, koniecznie zgodnie ze wskazówkami:

— a więc pierzemy w pralce w temperaturze 30 stopni, program delikatny, prędkość wirowania max. 800 obr./min.
— a prasujemy tkaninę bawełnianą i bambusową — w temperaturze do 110 stopni, a polaru, minky i velvetu — nie prasujemy.

Życzymy pięknych snów z Lela Blanc! 

Aktualizacja 2023