Ciepłe kocyki – Zobacz kategorie

Ciepłe kocyki dla dzieci i dla dorosłych

Kocyk jest absolutnie obowiązkowym elementem wyprawki dla noworodka i dla niemowlaka. Ale trudno obyć się bez mięciutkiego i puszystego kocyka również starszym dzieciom i dorosłym.
Koc powinien spełniać kila warunków: powinien cieszyć oko – być w niebanalnym i ciekawym wzorze oraz powinien być starannie wykonany z porządnych, trwałych i bezpiecznych materiałów. Ciepłe kocyki Lela Blanc dla dzieci i dorosłych są praktyczne i komfortowe. Są mięciutkie i przyjemne w dotyku, dają ciepło i wygodę.
Tworzymy kocyki z najwyższą starannością i dbałością o detale i estetykę. Co ważne, masz pewność, że są wykonane z najlepszej jakości trwałych i porządnych oraz bezpiecznych i hypoalergicznych materiałów, które posiadają wszystkie wymagane atesty (w tym również certyfikat Oeko-text). Dodatkowo koce od Lela Blanc przeszyły restrykcyjne testy bezpieczeństwa Instytutu Matki i Dziecka IMiD i otrzymały w nich najwyższe oceny.
Nasze kocyki są więc bezpieczne dla dorosłych i dzieci w każdym wieku, mogą być także używane od pierwszych chwil życia noworodka).
Ponadto porządne wykonanie i porządne materiały sprawiają, że nasze koce dla dzieci i dla dorosłych nawet po kilku latach zachowują świeżość i właściwości.
Staranne wykonanie, bezpieczne i trwałe materiały oraz atrakcyjne wzornictwo sprawiają, że koce Lela Blanc zaspokajają więc potrzeby najbardziej wymagających. Nasze koce są doceniane od prawie 10 lat przez rodziców i dzieci.
Masz więc pewność, że Ty i Twoje dziecko będziecie z przyjemnością otulać się naszym mięciutkim i puszystym kocykiem.

Szukasz kocyka? Sprawdź nas! Sprawdź Nowości! Znajdziesz tutaj kocyki dla dzieci i dla dorosłych.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki asortyment kocyków. Dlatego koce są podzielone na rozmiary – każdy rozmiar znajdziesz w osobnej kategorii:
kocyki S 70×80 cm – odpowiednie dla noworodka,
kocyki M 75×100 cm – odpowiednie dla noworodka i dla niemowlaka,
– kocyki L 110×140 cm – w sam raz dla przedszkolaka
– oraz koce XL 150×200 dla starszego dziecka i dorosłych.
Znajdziesz również u nas ciepłe, grube kocyki z antyalergicznym, silikonowym wypełnieniem na jesień i zimę oraz cienkie, lekkie kocyki na wiosnę i lato. Bawełniane oraz bambusowe. Z minky 380 g lub z velvetem. Dostępne są również kocyki w komplecie z poduszką.
Kocyki Lela Blanc świetnie sprawdzają się na drzemki w ciągu dnia czy na chłodne, jesienne i zimowe wieczory. Świetnia sprawdzają się również jako narzuta na łóżeczko i na łóżko, a także jako kocyk dziecięcy w funkcji podkładu do leżenia na niemowląt.
Z kolei na ciepłe dni i noce późną wiosną i latem proponujemy otulacze bambusowe ze względu na ich wyjątkowe właściwości. Naprawdę trudno się bez nich obyć.

Aktualizacja 2023