Wysoka poduszka na krzesło dla dziecka - wizualizacja

Co to jest poduszka podwyższająca na krzesło dla dziecka i dlaczego jest taka przydatna?

Kiedy dziecko wyrasta z krzesełka do karmienia – powstaje problem. I dla dziecka, i dla rodziców. Bywa, że dziecko odmawia korzystania ze swojego osobnego krzesełka dziecięcego i chce siedzieć wraz z rodzicami przy “normalnym” stole. Niestety nie dosięga jeszcze do blatu stołu. Rozwiązaniem jest nakładka na krzesło od Lela Blanc, czyli – poduszka podwyższająca na krzesło dla dziecka, która jest wysoką nakładką na krzesło.

Co to jest poduszka podwyższająca na krzesło dla dziecka?

To wysoka – 8-centymetrowa – sprężysta poduszka, którą bezpiecznie przymocowuje się do krzesła. 
Doskonałej jakości, gęsta, ośmiocentymetrowa gąbka sprawi, że malec nie będzie się w niej zapadał, a kształt poduchy na długo pozostanie niezmieniony.
Poducha posiada 2 mocowania do krzesła, tj. z tyłu krzesła stylowa szeroka kokarda i troki i spodem, dzięki czemu poducha nie będzie się przesuwała, a dziecko będzie siedziało komfortowo i bezpiecznie.

Dzięki podkładce dziecko może wreszcie usiąść przy biurku do rysowania i zabawy lub przy stole do wspólnego posiłku. A poza tym jest stylowym wykończeniem we wnętrzu.

Poduszka na krzesło dla dziecka Lela Blanc

Poduszka na krzesło dla całej rodziny

Tego typu podkładka na krzesło przydatna jest w wielu miejscach w domu, czy też ogrodzie. W zasadzie można jej używać wszędzie tam, gdzie siada Twoje dziecko.
— W jadalni, przy stole, stanowi element podwyższający, pozwalający na pełne uczestniczenie w Waszych wspólnych posiłkach.
— Przy biurku, stoliku, krześle ogrodowym – wszędzie, gdzie dzieje się coś, co wymaga siedzenia – poducha Lela Blanc będzie niezastąpiona.
— Spróbuj usiąść na poduszce Twojego szkraba (jeśli na to pozwoli 🙂 ) a dojdziesz do wniosku, że właściwie to jest dobre rozwiązanie dla całej Waszej rodziny. My tak zrobiliśmy. Na krzesłach w jadalni, przy biurkach dzieci, jak i moim – wszędzie używamy poduch. Drewniane krzesła są piękne i warto zadbać, aby takimi pozostały jak najdłużej. Poducha to ułatwi, stanowiąc doskonały ochraniacz przed zabrudzeniami, czy zadrapaniami. Dodatkowo nasze ciało zasługuje także na maksimum komfortu w pracy, czy przy malowaniu przy stole.
— Optymalna twardość (bądź jak kto woli, miękkość) poduchy sprawia, że nawet kilkugodzinne siedzenie nad planszówką przy stole nie jest udręką.

Różne wzory poduszek na krzesło

Oczywiście w każdym z pomieszczeń możesz zdecydować się na różny wzór poduszki. Mamy w ofercie wzory, które zachwycą zarówno dziewczynki, chłopców, jak i dorosłych. Nie chcesz poduchy z nadrukiem? Nie ma problemu. Znajdziesz u nas poduszki z najwyższej jakości velvetu w kilku wariantach kolorystycznych. Taka poduszka może w łatwy sposób odmienić oblicze całego pomieszczenia. Świetnie prezentują się w pomieszczeniach, które zostały urządzone w stylu minimalistycznym, nowoczesnym. skandynawskim, czy rustykalnym. Wybrany akcent kolorystyczny podkreśli charakter tego miejsca.

Oczywiście pokrowiec poduchy jest zdejmowany. Umożliwiają to dwa, łatwe w rozpięciu suwaki. Dzięki takiemu rozwiązaniu pokrowiec możesz wyprać w pralce. Proszę jednak, pamiętaj, że nie polecamy suszenia pokrowców w suszarce bębnowej. Pokrowiec jest szyty na miarę wkładu, który znajduje się w jego środku. Suszenie w automatycznej suszarce często kurczy tkaniny, przez co któregoś razu pokrowiec mógłby okazać się za mały.

Do produkcji naszych poduch używamy wyłącznie najwyższej jakości tkaniny z bardzo bezpiecznym nadrukiem. Nadruk nie tylko cieszy oko. Powinien też spełniać rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa, najlepiej potwierdzone certyfikatem Oeko-Tex 100 w klasie I. To bardzo ważne dla Ciebie i Twojego dziecka. Produkty Lela Blanc spełniają wymagania bezpieczeństwa stawiane produktom dla niemowląt i małych dzieci. Klasa I potwierdza nieszkodliwą dla dziecka zawartość formaldehydu.

Aktualizacja 2023

Podobne wpisy